Pakiet Jesienny

Pakiet jesienny – Hotel Amber Gdańsk

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy interesujący, rodzinny pakiet zimowy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Gdańska i bliskość morza sprawiają, że nasz hotel jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla osób preferujących zwiedzanie miasta i poznawanie jego uroków, jak też dla tych, którzy lubią obcować z naturą.

Wiosenny urlop lub weekend nad morzem

Rodzinny pakiet wiosenny to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Udogodnienia sprawią, że każdy będzie czuł się komfortowo podczas ferii nad morzem czy też weekendowego wyjazdu z najbliższymi.

W cenę pakietu wliczone są śniadania oraz obiadokolacje z możliwością wyboru. Goście, którzy zdecydują się na pakiet jesienny mają również dostęp do Strefy Relaksu.

Strefa SPA dla gości hotelu

Po za przestronnymi i wygodnymi pokojami naszym gościom proponujemy relaks w hotelowej strefie SPA. Wstęp do strefy relaksu SPA dla Gości hotelu Amber jest bezpłatny. Niepowtarzalna kameralna atmosfera sprawia że nawet krótki pobyt w naszym hotelu zapewni relaks i poprawi samopoczucie po intensywnych spotkaniach biznesowych.

 

  • Nocleg
  • Parking
  • Śniadania
  • Obiadokolacje do wyboru z Menu Pakietowego
  • Dostęp do Strefy Relaksu
  • Późne wymeldowanie (16:00)

CENY PAKIETU

 

OPCJA   2 2+1 2+2
2 noce 600zł 650zł 700 zł
3 noce   880zł 945zł 1020 zł
4 noce 1150zł 1200zł 1310 zł

Oferta obowiązuje do 28.04.2018

Nie obowiązuje w Sylwestra

Hotel Amber w Gdańsku, miejsce na idealny wypoczynek, relaks, spa