Pakiet Rodzinny Zimowy

Rodzinny pakiet zimowy – Hotel Amber Gdańsk

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy interesujący, rodzinny pakiet zimowy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Gdańska i bliskość morza sprawiają, że nasz hotel jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla osób preferujących zwiedzanie miasta i poznawanie jego uroków, jak też dla tych, którzy lubią obcować z naturą.

Zimowy urlop lub ferie nad morzem

Rodzinny pakiet zimowy to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Udogodnienia sprawią, że każdy będzie czuł się komfortowo podczas ferii nad morzem czy też weekendowego wyjazdu z najbliższymi.

W cenę pakietu wliczone są śniadania oraz obiadokolacje z możliwością wyboru. Goście, którzy zdecydują się na rodzinny pakiet zimowy mają również dostęp do Strefy Relaksu.

Strefa SPA dla gości hotelu

Po za przestronnymi i wygodnymi pokojami naszym gościom proponujemy relaks w hotelowej strefie SPA. Wstęp do strefy relaksu SPA dla Gości hotelu Amber jest bezpłatny. Niepowtarzalna kameralna atmosfera sprawia że nawet krótki pobyt w naszym hotelu zapewni relaks i poprawi samopoczucie po intensywnych spotkaniach biznesowych.

Pakiet rodzinny zimowy zawiera:

  • Nocleg
  • Parking
  • Śniadania
  • Obiadokolacje do wyboru z Menu Pakietu Rodzinnego
  • Dostęp do Strefy Relaksu
  • Późne wymeldowanie (16:00)

CENY PAKIETU

OPCJA  

2+1

2+2

2 noce

650 zł

700 zł

3 noce

945 zł

1020 zł

4 noce

1200 zł

1310 zł

Oferta obowiązuje do 31.03.2018

 

Hotel Amber w Gdańsku, miejsce na idealny wypoczynek, relaks, spa

Pakiet Zimowy