Apartamenty UNO

APARTAMENTY NA MIEŚCIE W GDAŃSKU

UNO Apartments oferuje mieszkania do wynajęcia na terenie Gdańska w bardzo dogodnych lokalizacjach w zróżnicowanych standardach i cenach.

Oferta dotyczy wynajmu krótko- oraz długoterminowego (turyści, pracownicy, firmy).

Większość naszych obiektów to mieszkania 2–3-pokojowe o wysokim standardzie z garażami podziemnymi, lokowane w zamkniętych osiedlach bardzo blisko centrum. Standardowym wyposażeniem są: telewizory w każdym pokoju, szybkie WiFi, balkony lub ogródki, w pełni wyposażone kuchnie (mikrofalówki, ekspresy, czajniki, zmywarki).

Mieszkania 3-pokojowe przeznaczone są nawet dla 6 osób, choć 2–3 osoby mogą korzystać z komfortu własnych sypialni.

Luksusowe Apartamenty w Gdańsku

Nowoczesne Apartamenty w Gdańsku. Oferujemy Państwu mieszkania do wynajęcia w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum Gdańska. Dogodne połączenie komunikacji miejskiej, przestronne mieszkania w pełni wyposażone pozwolą w pełni zaplanować wypoczynek w Gdańsku z całą rodziną.

Gdzie lepiej nocować: w hotelu czy apartamencie?

Zarówno w Hotelu Amber, jak i Apartamentach UNO Goście mogą czuć się niemal jak w domu. W apartamentach do dyspozycji jest większa przestrzeń niż w pokojach hotelowych, niezależne mieszkanie gwarantuje też większe poczucie prywatności. Apartamenty stanowią również świetny wybór dla osób, które planują dłuższy pobyt w Gdańsku lub wyjeżdżają w krótką delegację, ale potrzebują miejsca, w którym będą mogły maksymalnie skupić się na swojej pracy. Ponadto w kilkupokojowych mieszkaniach mogą swobodnie wypocząć rodziny z dziećmi czy grupy znajomych. Dzięki sporej, funkcjonalnie zorganizowanej powierzchni wszyscy uczestnicy wycieczki będą czuć się komfortowo, a jednocześnie możliwe będzie wspólne spędzanie całego wolnego czasu, co w hotelu byłoby bardziej problematyczne.

Z drugiej strony, Goście zdecydowani na nocleg hotelowy mają do dyspozycji szereg dodatkowych udogodnień. SPA i restauracja w tym samym budynku to wyjątkowa wygoda, pozwalająca zaoszczędzić czas, który Goście nocujący w apartamentach poświęcają na przemieszczanie się po mieście. Kluczowe znaczenie w tym kontekście ma atrakcyjna lokalizacja – niektórzy szukają hotelu w centrum Gdańska, inni wolą apartamenty bliżej morza. Jesteśmy w stanie zaoferować idealne rozwiązanie wszystkim Gościom. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą noclegów, a w razie jakichkolwiek pytań – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły dotyczące Apartamentów UNO i pomożemy Państwu w wyborze najkorzystniejszej opcji.