Galeria Hotel Amber Gdańsk

Hotel nad morzem – Galeria

Nasz hotel nad morzem jest doskonałym miejscem zarówno do wypoczynku z rodziną, jak i do prowadzenia działań i obowiązków służbowych różnego rodzaju, organizacji przyjęć weselnych czy innego typu imprez. Przestronne pokoje, dogodna lokalizacja oraz komfortowe warunki sprawiają, że nasi Goście powracają do nas nader często. Nasz hotelowy personel oraz obsługa sali restauracyjnej dokładają wszelkich starań, by czuli się u nas Państwo wyjątkowo. Dlatego do dyspozycji wszystkich naszych Gości poza pokojami oddajemy też strefę relaksu SPA. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć! Przedstawiaja ona najważniejsze elementy Hotelu Amber, w tym:

sale konferencyjne,
• sale weselne,
• pokoje i apartamenty,
• strefę SPA i inne pomieszczenia naszego hotelu.

W Gdańsku i nad morzem można spędzić przyjemne wczasy w atrakcyjnej cenie, czego najlepszym dowodem jest nasza oferta. Zapraszamy do zapoznania się z nią!

Hotel blisko morza

Hotel Amber w Gdańsku zlokalizowany jest blisko morza. Oferujemy Gościom komfortowe, przestronne i dobrze wyposażone pokoje, które posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia. Wszystkie nasze pokoje posiadają łazienkę z wanną albo prysznicem. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu atrakcji turystycznych Gdańska lub po pełnych stresu i napięcia spotkaniach biznesowych można ie tylko się odświeżyć, ale także poczuć się swobodniej i w pełni zrelaksować się w hotelowej strefie SPA. Dbamy też o podniebienia odwiedzających nas Gości: codziennie rano w hotelowej restauracji podawane jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, a w porach obiadowych serwowane są dania à la carte.

Hotel Amber w Gdańsku to również miejsce doskonałe do prowadzenia spotkań biznesowych. Świetnie wyposażone zaplecze konferencyjne umożliwia organizację bankietów, szkoleń czy konferencji z prezentacjami audio-video. Jednocześnie znakomita infrastruktura gastronomiczna daje pole do organizacji imprez o charakterze rodzinnym, jak wesela, urodziny, chrzciny, imprezy karnawałowe czy konsolacje. Jesteśmy zlokalizowani blisko morza, zatem po spotkaniu mogą Państwo szybko dojechać na plażę i zrelaksować się przy szumie morskich fal.

O wysokim standardzie Hotelu Amber mogą się Państwo przekonać na własne oczy! Poniżej znajdziecie film oraz galerię zdjęć, które zaprezentują Wam nasz hotel w pełnej krasie. Do Państwa dyspozycji oddajemy stylowe, schludne i dobrze wyposażone hotele pokojowe, w których każdy może zaznać spokoju. Z pobytu w hotelu z pewnością będą zadowolone pary, rodziny z dziećmi, turyści czy osoby odbywające podróż służbową. Zapraszamy do zapoznanie się zarówno z filmem, jak i całą galerią!

Gdańsk miejscem na wypoczynek

Gdańsk jest miejscem wprost stworzonym dla miłośników różnych form aktywnego wypoczynku! Znajdują się tu (jak również w całym Trójmieście) liczne szlaki i ścieżki rowerowe, piękne krajobrazy gdańskiej starówki i rozległe plaże, które szczególnie przyciągają miłośników rowerowych wycieczek. W Gdańsku znajduje się obecnie ponad 600 kilometrów dróg rekreacyjnych polecanych rowerowym eskapadom! Jednak transport roweru – nie wspominając już o zestawie jednośladów dla całej rodziny – bywa trudny, nieraz nawet niemożliwy. Właśnie dlatego, specjalnie do Państwa użytku przygotowaliśmy wypożyczalnię rowerową. Doskonałe położenie hotelu i liczne atrakcje wokół niego pozwolą zorganizować Wam aktywny wypoczynek, zarówno w pojedynkę, jak i rodzinom z dziećmi. Po dniu pełnym wrażeń w restauracji hotelu Amber na Gości czekają niebanalne dania kuchni polskiej i światowej. Osobom poszukującym relaksu polecamy zaś wizytę w hotelowej strefie SPA.

Gdańsk miejscem na wypoczynek

Gdańsk to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Liczne szlaki i ścieżki rowerowe w Trójmieście oraz piękny krajobraz starówki i rozległych plaż przyciągają miłośników wycieczek rowerowych. Do Państwa użytku jest wypożyczalnia rowerowa. Doskonałe położenie hotelu i liczne atrakcje pozwolą zorganizować aktywny wypoczynek rodzinom z dziećmi . Po dniu pełnym wrażeń na gości hotelowych czeka pyszna kuchnia polska w restauracji Hotelu Amber i relaks w Spa.