baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Galeria Hotel Amber Gdańsk

Hotel w Gdańsku nad morzem – Galeria

Nasz hotel nad morzem jest doskonałym miejscem zarówno do wypoczynku z rodziną, jak i do prowadzenia różnego rodzaju działań i obowiązków służbowych, organizacji przyjęć weselnych czy innego typu imprez. Przestronne pokoje, dogodna lokalizacja oraz komfortowe warunki sprawiają, że nasi Goście powracają do nas nader często. Nasz hotelowy personel oraz obsługa sali restauracyjnej dokładają wszelkich starań, by czuli się u nas Państwo wyjątkowo. Dlatego do dyspozycji wszystkich naszych Gości poza pokojami oddajemy też strefę relaksu SPA. Zapraszamy do obejrzenia prezentowanej galerii zdjęć naszego hotelu nad morzem! Są na nich bardzo dobrze widoczne najważniejsze elementy Hotelu Amber, w tym:

sale konferencyjne,
• sale weselne,
• pokoje i apartamenty,
• strefę SPA i inne pomieszczenia naszego hotelu.

W Gdańsku i nad morzem można spędzić przyjemne wczasy w atrakcyjnej cenie, czego najlepszym dowodem jest nasza oferta. Znalezienie odpowiedniego hotelu nad morzem w Trójmieście wielu klientom stwarza jednak dużo trudności. Idealny hotel powinien zapewniać swoim gościom idealne warunki do wypoczynku. Z hotelu powinno być też łatwo się dostać do najważniejszych punktów nie tylko w Gdańsku, ale też w całym Trójmieście! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Hotel blisko morza

Hotel Amber w Gdańsku zlokalizowany jest blisko morza. Oferujemy Gościom komfortowe, przestronne i dobrze wyposażone pokoje, które posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia. Wszystkie nasze pokoje posiadają łazienkę z wanną albo z prysznicem. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu atrakcji turystycznych Gdańska, po dniu spędzonym w Gdańsku nad morzem lub po pełnych napięcia i emocji spotkaniach biznesowych w znajdujących się w naszym hotelu nad morzem pokojach można nie tylko odpocząć, ale też się odświeżyć. Później nasi goście mają też możliwość pełnego relaksu w hotelowej strefie SPA. Dbamy też o podniebienia odwiedzających nas Gości: codziennie rano w hotelowej restauracji podawane jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, a w porach obiadowych serwowane są dania à la carte.

Hotel Amber w Gdańsku to również miejsce doskonałe do prowadzenia spotkań biznesowych. Świetnie wyposażone zaplecze konferencyjne umożliwia organizację bankietów, szkoleń czy konferencji z prezentacjami audio-video. Jednocześnie znakomita infrastruktura gastronomiczna daje pole do organizacji imprez o charakterze rodzinnym, jak wesela, urodziny, chrzciny, imprezy karnawałowe czy konsolacje. Jesteśmy zlokalizowani blisko morza, zatem po spotkaniu mogą Państwo szybko dojechać na plażę i zrelaksować się przy szumie morskich fal.

O wysokim standardzie Hotelu Amber mogą się Państwo przekonać na własne oczy! Poniżej znajdziecie film oraz galerię zdjęć, które zaprezentują Wam nasz hotel w pełnej krasie. Do Państwa dyspozycji oddajemy stylowe, schludne i dobrze wyposażone hotele pokojowe, w których każdy może zaznać spokoju. Z pobytu w hotelu z pewnością będą zadowolone pary, rodziny z dziećmi, turyści czy osoby odbywające podróż służbową. Zapraszamy do zapoznanie się zarówno z filmem, jak i całą galerią!

Hotel nad morzem w Gdańsku idealnym rozwiązaniem dla każdego

Szukając dla siebie idealnego hotelu w Gdańsku, na pewno warto jest rozważyć wybranie hotelu nad morzem. Gdańsk to bardzo piękne miasto, w którym na przyjeżdżających gości czeka wiele atrakcji. Bliskość morza jest jednym z jego najważniejszych atutów. Będąc tu nie można się ograniczyć tylko do oglądania znajdujących się w mieście licznych zabytków i korzystania z miejskiego życia. Pójście na spacer nad morze powinno być bardzo ważnym elementem planowanego przyjazdu do Gdańska. Korzystać z plaży w Gdańsku można nie tylko w sezonie letnim, ale przez cały rok. Jest to bardzo dobry i ważny element każdego pobytu w Trójmieście. Morze ma bardzo dobry wpływ na samopoczucie przebywających nad nim ludzi. Może mieć też dobry wpływ na ich zdrowie. Hotel nad morzem jest więc idealnym rozwiązaniem dla każdego!

Gdańsk miejscem na wypoczynek

Gdańsk to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Liczne szlaki i ścieżki rowerowe w Trójmieście oraz piękny krajobraz starówki i rozległych plaż przyciągają miłośników wycieczek rowerowych. Do Państwa użytku jest wypożyczalnia rowerowa. Doskonałe położenie hotelu i liczne atrakcje pozwolą zorganizować aktywny wypoczynek rodzinom z dziećmi . Po dniu pełnym wrażeń na gości hotelowych czeka pyszna kuchnia polska w restauracji Hotelu Amber i relaks w Spa.