Galeria Hotel Amber Gdańsk

Galeria Hotelu Amber w Gdańsku

Nasz hotel to doskonałe miejsce zarówno na wypoczynek z rodziną, jak też spotkanie służbowe, organizację wesela czy innej imprezy. Przestronne pokoje, wspaniała lokalizacja oraz dogodne warunki sprawiają, że nasi Goście często do nas powracają. Personel naszego hotelu oraz sali restauracyjnej dokłada wszelkich starań, by czuli się u nas Państwo komfortowo. Do dyspozycji wszystkich naszych Gości oddajemy strefę relaksu Spa. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiającej sale szkoleniowe, weselne, pokoje i apartamenty oraz SPA i inne pomieszczenia naszego hotelu.

Nowoczesny hotel w Gdańsku

Hotel Amber w Gdańsku oferuje komfortowe przestronne pokoje wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Wszystkie pokoje dysponują łazienką z wanną lub prysznicem. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu Gdańska lub spotkaniach biznesowych goście mogą się zrelaksować w hotelowej strefie Spa. Codziennie rano podawane śniadanie w restauracji hotelowej w formie bufetu w porach obiadowych zaś serwowane są dania z karty. Hotel Amber w gdańsku to również nowoczesny hotel dla biznesu. Wyposażone zaplecze konferencyjne umożliwia organizację bankietu, szkolenia czy konferencji. Znakomite zaplecze gastronomiczne pozwala na organizację imprez rodzinnych takich jak wesela, urodziny, imprezy karnawałowe czy stypy.

Gdańsk miejscem na wypoczynek

Gdańsk to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Liczne szlaki i ścieżki rowerowe w Trójmieście oraz piękny krajobraz starówki i rozległych plaż przyciągają miłośników wycieczek rowerowych. Do Państwa użytku jest wypożyczalnia rowerowa. Doskonałe położenie hotelu i liczne atrakcje pozwolą zorganizować aktywny wypoczynek rodzinom z dziećmi . Po dniu pełnym wrażeń na gości hotelowych czeka pyszna kuchnia polska w restauracji Hotelu Amber i relaks w Spa.

GALERIA
4 (80%) 3 votes