baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Konferencje Hotel Amber Gdańsk

Sale Konferencyjne Hotelu Amber w Gdańsku

Gdańsk jest miastem, gdzie codziennie odbywają się liczne konferencje, kongresy i spotkania biznesowe. W tym celu nasz hotel przygotował dla Państwa ofertę sal konferencyjnych, szkoleniowych mogących pomieścić nawet do 200 osób. Są one rozmieszczone na trzech piętrach w taki sposób, by nie naruszały prywatności Uczestników poszczególnych spotkań. To idealne miejsce dla organizacji szkoleń, konferencji, bankietów, pokazów, spotkań biznesowych oraz rozmów rekrutacyjnych.

salekonferencyjne.pl

Sale Konferencyjne w Gdańsku

Konferencje w Hotelu Amber

Gdańsk to nie tylko portowe miasto. To również miejsce, w którym intensywnie rozwija się przemysł, biznes lokuje swoje inwestycje, a firmy – swoje siedziby i oddziały. Dlatego też często poszukiwane jest atrakcyjnie położone miejsce, w którym swobodnie odbywać się mogą konferencje, kongresy i spotkania biznesowe. Nasz hotel przygotował dla Państwa bogatą ofertę sali szkoleniowych i konferencyjnych, mogących pomieścić nawet do 200 osób!

Oferowane Państwu sale konferencyjne ulokowane są na trzech różnych piętrach naszego budynku tak, by poszczególne wydarzenia nie kolidowały ze sobą. Stworzyliśmy warunki idealne do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych, a także pokazów czy firmowych bankietów.

Nasze sale konferencyjne w Gdańsku wyposażone zostały w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. Umożliwia on prowadzenie prezentacji multimedialnych i ułatwia organizację szkoleń. Duża sala zaprojektowana jest w taki sposób, by mogło się w niej pomieścić do 200 osób. Salę można też podzielić za pomocą mobilnych ścianek na trzy mniejsze pomieszczenia o powierzchniach 70 m2, 80 m2 i 80 m2. Przy takiej aranżacji w każdej z nich można ulokować odpowiednio 50, 60 i 70 osób.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również salę restauracyjną (w której także możliwa jest organizacja spotkania dla 120 osób) oraz dwie mniejsze sale – obok restauracji i na II piętrze. Sale te dla Państwa komfortu pracy wyposażone zostały w sprzęt audio-video.

Organizacja konferencji w hotelu

Dlaczego warto organizować konferencję w hotelu? Jedno z najważniejszych kryteriów to możliwość pracy i noclegu w tej samej lokalizacji. Po wyczerpującym, pełnym służbowych obowiązków dniu nie muszą Państwo dodatkowo tracić czasu na dojazd do miejsca noclegu – wystarczy tylko kilka kroków w obrębie budynku, by móc wypocząć w komfortowych pokojach.

Dodatkowo, wyposażenie hotelowych sali szkoleniowych nie jest przypadkowe. Pomieszczenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by konferencje i szkolenia można było prowadzić zgodnie z wymogami samych uczestników lub organizatorów. Pomieszczenia wyposażone są w wysokiej jakości nagłośnienie, dzięki czemu osoba prowadząca konferencję lub lektor w filmie instruktażowym będą dobrze zrozumiani przez wszystkich uczestników spotkania. Nie mniej istotny jest dobrej jakości projektor – zapewni wyraźny, pełen detali obraz. Całości dopełnią wygodne fotele i dostęp do serwisu kawowego. W tak dogodnych warunkach tworzy się klimat do szkolenia, wielogodzinnych rozmów lub negocjacji. Dodatkowo mogą Państwo wynająć pokój hotelowy lub zjeść obiad w hotelowej restauracji.

Sale konferencyjne nad morzem

Hotel Amber już od lat jest ceniony przez swoich klientów za to, że oferuje im możliwość wynajęcia sali konferencyjnych nad morzem. Tak atrakcyjne miejsce organizacji firmowej konferencji sprawia, że na organizowane spotkanie z pewnością przybędzie więcej gości i dzięki temu więcej osób dowie się tego, co planuje się im przekazać.

Sale szkoleniowe w Trójmieście

W hotelu Amber znajdują się nie tylko komfortowe sale konferencyjne, ale też jedne z najbardziej cenionych w Trójmieście sale szkoleniowe. Jest to idealny wybór dla wszystkich naszych klientów biznesowych. Dzięki temu, że mogą u nas wynająć komfortowe sale konferencyjne i sale szkoleniowe, mogą być pewni, że zorganizowanie u nas wyjazdów firmowych na pewno przyniesie owocne skutki!

Szkolenia firmowe

W hotelu Amber każdego roku odbywa się wiele szkoleń firmowych. Mamy grono stałych klientów biznesowych, którzy cenią nas za zawsze perfekcyjne przygotowanie dla nich wszystkich wynajętych miejsc noclegowych oraz sali szkoleniowych.

Odwiedzając Gdańsk nie sposób oprzeć się wielu przyjemnościom, jakie Trójmiasto oferuje turystom. To, dlatego właśnie organizacja firmowego spotkania w tej aglomeracji i jednocześnie w naszym hotelu jest tak atrakcyjna! To nie tylko okazja do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych, to również szansa na zwiedzenie miasta i relaks po pracy.

Sale szkoleniowe w Trójmieście

Znalezienie idealnej sali szkoleniowej w Trójmieście nie jest wcale tak prostym zadaniem, jak się to może wydawać. Trójmiasto jest bardzo często wybierane przez firmy do organizowania w nim różnego typu wyjazdów firmowych. W naszym hotelu także trzeba odpowiednio wcześniej rezerwować terminy, jeżeli chce się zorganizować idealne szkolenie w Trójmieście. Nasze sale szkoleniowe zapewniają naszym gościom dużo komfortu i wygody w organizowaniu efektywnych szkoleń dla pracowników i dla gości z zewnątrz. Możliwość wynajęcia u nas dla wszystkich uczestników szkolenia miejsc noclegowych to dodatkowy atut hotelu Amber!

Sale szkoleniowe nad morzem

Dla wielu naszych klientów najważniejszym argumentem za zorganizowaniem firmowych szkoleń w Gdańsku jest to, że dzięki temu mogą wynająć wygodne sale szkoleniowe nad morzem. Jest to element, który dodatkowo umili wszystkim czas, który spędzają na szkoleniu. Dzięki temu oprócz zdobycia wielu ważnych informacji na szkoleniu, mogą też spędzić miły czas nad morzem.

Co wyróżnia Hotel Amber, to możliwość zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi szkolenia firmowego lub konferencji. I to zarówno w kontekście samej organizacji spotkania, jak i późniejszego wypoczynku. Nasze wygodne, komfortowo wyposażone pokoje są gwarancją dobrego wypoczynku, a wyśmienita kuchnia serwowana w naszej restauracji doda Państwu siły podczas długich godzin negocjacji lub szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnymi ofertami stworzonymi z myślą o spotkaniach biznesowych i rekrutacjach. Dzięki pakietom nasza oferta stanie się jeszcze korzystniejsza!

Sale konferencyjne nad morzem

Wydawać by się mogło, że powyżej wymieniliśmy już wszystkie zalety organizacji konferencji biznesowych i szkoleń firmowych w naszym hotelu. Jednak jest inaczej, ponieważ została jeszcze jedna niebagatelna zaleta, która dodatkowo przemawia za tym, aby wynająć sale konferencyjne nad morzem. Jest to właśnie dostęp do morza oraz pięknych plaż i rozległych terenów zielonych znajdujących się w Gdańsku. Takie położenie sprawia, że po wyczerpującym dniu można zrelaksować się w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Ma to szczególnie duże znaczenie dla gości, którzy nie mieszkają w miejscowościach nadmorskich. Wyciszenie wśród szumu fal pozwala nabrać odpowiedniego dystansu do otaczającego nas świata i z nową energią podjąć się kolejnych czekających na nas wyzwań. Warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym i zdecydować się na wynajem sali konferencyjnych nad morzem. 

Sale konferencyjne w Trójmieście dla klientów biznesowych

Klientom przygotowującym konferencję w Gdańsku możemy zaoferować specjalne pakiety ofertowe, dzięki którym wyjazd będzie świetnie zorganizowany, a jednocześnie nie stanie się dużym obciążeniem finansowym dla firmy. W ramach pakietów zapewniamy m.in. dostęp do parkingu strzeżonego, możliwość późnego wymeldowania czy zaproszenie do strefy SPA. Poza tym korzystną opcję stanowi wykupienie wyżywienia i serwisu kawowego. Klienci zdecydowani na pakiety biznesowe mogą też liczyć z naszej strony na ciekawe promocje. Zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy najlepszą ofertę, w pełni dostosowaną do liczby uczestników, charakteru eventu oraz rodzaju preferowanych atrakcji.

SALE KONFERENCYJNE

Liczba miejsc w ustawieniu             Wymiary
Nazwa sali Kinowo Klasowo Podkowa Bankiet zasiadny Bankiet stojący Pow. m2 Dł. Szer. Wys.
A 60 50 50 50 50 75 12 6,5 3
B 60 50 50 50 60 75 13 6,5 3
C 70 60 60 60 70 85 14 6 3
A+B 100 80 80 80 100 150 25 6,5 3
B+C 140 80 80 80 100 160 15 10 3
A+B+C 200 140 100 120 150 240 20 13 3
D 40 35 25 60 9,5 6,3 3
VIP 20 16 12 24 6,3 4 2,5
schemat sal konferencyjnych Amber Hotel w Gdańsku