Konferencje Hotel Amber Gdańsk

Sale Konferencyjne Hotelu Amber w Gdańsku

 

Gdańsk jest miastem, gdzie codziennie odbywają się liczne konferencje, kongresy i spotkania biznesowe. W tym celu nasz hotel przygotował dla Państwa ofertę sal konferencyjnych, szkoleniowych mogących pomieścić nawet do 200 osób. Są one rozmieszczone na trzech piętrach w taki sposób, by nie naruszały prywatności Uczestników poszczególnych spotkań. To idealne miejsce dla organizacji szkoleń, konferencji, bankietów, pokazów, spotkań biznesowych oraz rozmów rekrutacyjnych.

Sale Konferencyjne w Gdańsku

Konferencje w Hotelu Amber

Gdańsk to nie tylko portowe miasto. To również miejsce, w którym intensywnie rozwija się przemysł, biznes lokuje swoje inwestycje, a firmy – swoje siedziby i oddziały. Dlatego też często poszukiwane jest atrakcyjnie położone miejsce, w którym swobodnie odbywać się mogą konferencje, kongresy i spotkania biznesowe. Nasz hotel przygotował dla Państwa bogatą ofertę sal szkoleniowych i konferencyjnych, mogących pomieścić nawet do 200 osób!

Oferowane Państwu sale konferencyjne ulokowane są na trzech różnych piętrach naszego budynku tak, by poszczególne wydarzenia nie kolidowały ze sobą. Stworzyliśmy warunki idealne do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych, a także pokazów czy firmowych bankietów.

Nasze sale konferencyjne w Gdańsku wyposażone zostały w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. Umożliwia on prowadzenie prezentacji multimedialnych i ułatwia organizację szkoleń. Duża sala zaprojektowana jest w taki sposób, by mogło się w niej pomieścić do 200 osób. Salę można też podzielić za pomocą mobilnych ścianek na trzy mniejsze pomieszczenia o powierzchniach 70 m2, 80 m2 i
80 m2 . Przy takiej aranżacji w każdej z nich można ulokować odpowiednio 50, 60 i 70 osób.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również salę restauracyjną, w której także możliwa jest organizacja spotkania dla 120 osób oraz dwie mniejsze sale – obok restauracji i na II piętrze – sale te dla Państwa komfortu pracy wyposażone zostały w sprzęt audio-video.

Organizacja konferencji w hotelu

Dlaczego warto organizować konferencję w hotelu? Jedno z najważniejszych kryteriów to możliwość pracy i noclegu w tej samej lokalizacji. Po wyczerpującym, pełnym służbowych obowiązków dniu nie muszą Państwo dodatkowo tracić czasu na dojazd do miejsca noclegu – wystarczy tylko kilka kroków w obrębie budynku, by móc wypocząć w komfortowych pokojach.

Dodatkowo, wyposażenie hotelowych sal szkoleniowych nie jest przypadkowe. Pomieszczenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by konferencje i szkolenia można było prowadzić zgodnie z wymogami samych uczestników lub organizatorów. Pomieszczenia wyposażone są w wysokiej jakości nagłośnienie, dzięki czemu osoba prowadząca konferencję lub lektor w filmie instruktażowym będą dobrze zrozumiani przez wszystkich uczestników spotkania. Nie mniej istotny jest dobrej jakości projektor – zapewni wyraźny, pełen detali obraz. Całości dopełnią wygodne fotele i dostęp do serwisu kawowego. W tak dogodnych warunkach tworzy się klimat do szkolenia, wielogodzinnych rozmów lub negocjacji. Dodatkowo mogą Państwo wynająć pokój hotelowy lub zjeść obiad w hotelowej restauracji.

 

Szkolenia firmowe

Odwiedzając Gdańsk nie sposób oprzeć się wielu przyjemnościom, jakie Trójmiasto oferuje turystom. To dlatego właśnie organizacja firmowego spotkania w tej aglomeracji i jednocześnie w naszym hotelu jest tak atrakcyjna! To nie tylko okazja do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych, to również szansa na zwiedzenie miasta i relaks po pracy.

Co wyróżnia Hotel Amber, to możliwość zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi szkolenia firmowego lub konferencji. I to zarówno w kontekście samej organizacji spotkania, jak i późniejszego wypoczynku. Nasze wygodne, komfortowo wyposażone pokoje są gwarancją dobrego wypoczynku, a wyśmienita kuchnia serwowana w naszej restauracji doda Państwu siły podczas długich godzin negocjacji lub szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnymi ofertami stworzonymi z myślą o spotkaniach biznesowych i rekrutacjach. Dzięki pakietom nasza oferta stanie się jeszcze bardziej korzystna!

SALE KONFERENCYJNE

Liczba miejsc w ustawieniu            Wymiary
Nazwa saliKinowoKlasowoPodkowaBankiet zasiadnyBankiet stojącyPow. m2Dł.Szer.Wys.
A605050505075126,53
B605050506075136,53
C7060606070851463
A+B100808080100150256,53
B+C14080808010016015103
A+B+C20014010012015024020133
D403525609,56,33
VIP201612246,342,5
schemat sal konferencyjnych Amber Hotel w Gdańsku