baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Pakiety Specjalne Hotelu Amber

 

Oto nasza oferta dodatkowa, dostępna dla Klientów Hotelu Amber w formie pakietów specjalnych. To szansa na skorzystanie z szerokiej palety hotelowych atrakcji w promocyjnej cenie! Mamy dla Państwa propozycję na wyjątkowe okazje lub dostosowane do określonych potrzeb. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i wybrania odpowiedniego pakietu. Co mamy do zaoferowania?

Dla wszystkich chcących spędzić pełen miłości pobyt w hotelu nad morzem proponujemy pakiet romantyczny, w którym powitamy Was prezentem-niespodzianką, zorganizujemy wykwintną kolację przy świecach, zaoferujemy także szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjno-relaksujących w naszej Strefie Relaksu oraz zniżkę na masaże.
Gdańsk jest miejscem idealnym nie tylko do organizacji romantycznego wypadu, ale również wszelkiego rodzaju imprez, przyjęć i bankietów. Trendy w branży wskazują, że coraz większą popularnością cieszą się imprezy okolicznościowe zorganizowane z dala od miejsca zamieszkania Klientów, za to w urokliwej okolicy i wyjątkowo komfortowych warunkach. Dlatego mamy do zaoferowania m.in. pakiet świąteczny, który pozwoli Państwu spędzić wyjątkowy czas bez żmudnych przedświątecznych przygotowań, za to w uroczystej atmosferze. A pobytowi towarzyszyć będzie nielimitowany wstęp do strefy Wellness – SPA, bogate menu naszej hotelowej restauracji oraz – dla chętnych – wizyta Mikołaja. Poza pakietami okolicznościowymi proponujemy również pakiety rodzinne, przeznaczone dla przedstawicielek płci pięknej i pomoc w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Pakiety biznesowe

Do współpracy i zakupu naszych pakietów zapraszamy także przedsiębiorców i instytucje. Mamy do zaoferowania atrakcyjne pakiety biznesowe: pakiety rekrutacyjne, dla nowych firm oraz pakiety konferencyjne. Położenie Hotelu Amber umożliwia zarówno szybkie i bezproblemowe dotarcie w odległe punkty Trójmiasta, jak i komfortową pracę w budynku hotelu. Do dyspozycji firm mamy bowiem trzy położone na odrębnych piętrach sale konferencyjne, sprzęt audio-video najnowszej klasy oraz możliwość organizacji spotkania biznesowego (różnego charakteru) dla nawet 200 osób. Wszystkiemu towarzyszą komfortowe warunki w pokojach, dostęp do internetu oraz możliwość skorzystania z usług naszego cateringu i restauracji. Zaś czyste powietrze, bliskość atrakcji turystycznych Trójmiasta i Zatoka Gdańska uczynią Państwa obowiązki służbowe lżejszymi i z pewnością o wiele przyjemniejszymi!

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z możliwościami poszczególnych pakietów, a w razie pytań do kontaktu z Amber – jedynym w swoim rodzaju hotelem nad morzem.

Restauracja Hotelu Amber w Gdańsku

 

Gdańsk jest idealnym miejscem do organizacji imprez, przyjęć oraz bankietów. Wesela w nadmorskiej scenerii pozostają na długo w pamięci nie tylko Państwa Młodych, ale również ich Gości. Mając to na uwadze przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną. Wykwintne smaki kuchni polskiej i europejskiej, serwowane przez doświadczony i wyspecjalizowany personel to nasza specjalność. Ekskluzywna restauracja hotelowa i jej bogate menu potrafi sprostać wymaganiom nawet największych smakoszy i bardzo wymagających Gości.