baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Pokoje Hotel Amber Gdańsk

Pokoje Hotelu Amber

Noclegi w centrum Gdańsk

Strefa mieszkalna Hotelu Amber to 46 pokoi: jedno-, dwu-, i trójosobowych oraz pokoje typu studio. Są to nowoczesne i komfortowe pomieszczenia, gwarantujące wygodny nocleg w centrum Gdańska oraz właściwy wypoczynek. Ale nie tylko! Nasi Goście znajdą tu również przestronne biurka i inną przestrzeń sprzyjającą pracy, ponadto spokojny i harmonijny wystrój oraz bezpłatny dostęp do internetu. Częścią każdego z naszych pokojów hotelowych jest dobrze wyposażona łazienka, w której, poza typowymi urządzeniami sanitarnymi Goście znajdą także ręczniki, zestawy kosmetyczne i suszarkę. Ponadto, w każdym z pokojów znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria, w tym zestawy do prasowania, lodówka, telefon, telewizor z kanałami satelitarnymi czy minibar. Niektóre pokoje dysponują również sejfem.

Wysoki standard naszych usług i komfortowe warunki pobytu to doskonały wybór dla gości, którzy często podróżują, cenią sobie wygodę i najwyższy poziom obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z opisami i zdjęciami przedstawiającymi poszczególne pokoje. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości co do oferty prosimy o kontakt – nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących informacji.

Strefa relaksu

Oprócz przestronnych i wygodnych pokojów hotelowych w Gdańsku, naszym gościom proponujemy też wypoczynek i regenerację sił w hotelowej strefie SPA. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich hotelowych Gości, dostęp do strefy SPA zapewniamy przez 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji macie Państwo m.in. saunę fińską, wannę SPA i natryski z biczami wodnymi. Za dodatkową opłatą można skorzystać z masaży relaksacyjnych i leczniczych. Nasz personel zadba o to, aby każdy z Państwa miło wspominał pobyt w Hotelu Amber w Gdańsku!

POKOJE STANDARDOWE

1 STANDARD

 

Przedstawiamy pokój jednoosobowy o powierzchni 14 m2 z pojedynczym, lecz dużym łóżkiem. Jest to elegancki pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem (dostępne kanały satelitarne) i biurko z miejscem do pracy. Na życzenie dostępny jest czajnik elektryczny oraz odtwarzacz DVD lub CD. Dodatkowe udogodnienia obejmują: sejf, sprzęt do prasowania, prysznic, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta i łazienka, telefon, minibar, lodówka, budzenie / budzik, ręczniki. 

 

2 STANDARD TWIN

 

Pokój dwuosobowy o powierzchni 16 m2 z jednym podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Wyposażony jest w 32-calowy telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz kablowej. Biurko i niezbędne do pracy, bezpłatne Wi-Fi to dodatkowe atuty tego pokoju. Wśród innych udogodnień znajdą się m.in. sejf, wyposażenie do prasowania, toaleta, łazienka, prysznic, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, telefon, minibar, lodówka, budzenie na życzenie / budzik, ręczniki. 

 

2 STANDARD DOUBLE

TWIN , DOUBLE

 

Pokój dwuosobowy o powierzchni 16 m2, dostępny w wersji z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi. Wewnątrz pokoju znajdują się: 32-calowy telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz kablowej, biurko i bezpłatne Wi-Fi, ponadto Goście znajdą tu toaletę i łazienkę, prysznic, suszarkę do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków i ręczniki, ponadto sprzęt do prasowania, telefon, minibar, lodówkę i sejf. Proponujemy też budzenie na życzenie lub dostarczamy budzik.

3 STANDARD

3  ODDZIELNE ŁÓZKA

 

Pokój trzyosobowy o powierzchni 16 m2 lub 20 m2 oferujemy w różnej konfiguracji łóżek. Do dyspozycji Gości proponujemy trzy łóżka pojedyncze lub po jednym pojedynczym i podwójnym. Pokój ma oddzielną łazienkę z prysznicem i toaletę, a wyposażony jest w: telewizor z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi, sejf, biurko, telefon, niezbędnik do prasowania, suszarkę do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, minibar oraz lodówkę. Zapewniamy budzenie na życzenie lub budzik.

3 STANDARD

1 ŁOŻE + ŁÓŻKO POJEDYNCZE

Pokój trzyosobowy o powierzchni 16 m2 lub 20 m2 oferujemy w dwóch konfiguracjach łóżek. Do wyboru Gości proponujemy trzy łóżka pojedyncze lub jedno łóżko pojedyncze i jedno podwójne. Pokój wyposażony jest również w telewizor z płaskim ekranem i przynależy do niego osobna łazienka z toaletą oraz prysznicem. Dodatkowo dostępne udogodnienia w pokoju obejmują: sejf, biurko z telefonem, zestaw do prasowania, suszarkę do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, ręczniki, lodówkę, minibar, kanały satelitarne, budzenie na życzenie / budzik.

Studio STANDARD

 

Do Państwa dyspozycji oferujemy wygodne i przestronne Studio o powierzchni 40 m2 z dwoma sypialniami, łazienką i częścią wypoczynkową. W pierwszej sypialni znajdują się dwa łóżka pojedyncze, w drugiej jedno łóżko podwójne. Pokój wyposażony jest w udogodnienia: sejf, biurko, osprzęt do prasowania, suszarkę do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, łazienkę z toaletą (wanna lub prysznic), telefon, radio, telewizor z płaskim ekranem i kanały satelitarne, ponadto minibar oraz lodówkę. Na życzenie oferujemy budzenie lub dostarczamy budzik. 

 

POKOJE DELUXE

Pokoje Deluxe w Hotelu Amber to oferta przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Gościach. Poza standardowym wyposażeniem, w każdym z pokojów znajdują się podnoszące standard dodatki. Jednym z nich jest klimatyzacja, dzięki której w upalne dni będą mogli Państwo wygodnie pracować lub odpocząć po zwiedzaniu Gdańska. Szczególnym atutem oferty Deluxe są materace klasy premium – niezwykle komfortowe i zapewniające doskonały wypoczynek. Wśród dostępnych pokojów największe jest czterdziestometrowe Studio Deluxe – z dwoma sypialniami, łazienką oraz częścią wypoczynkową. Dodatkowe wyposażenie w pokojach typu Deluxe obejmuje: klimatyzację, materace klasy premium, zestaw kawowy i minibar. Ze szczegółowymi opisami poszczególnych pokoi zapoznają się Państwo poniżej.

1 DELUXE

 

Pokój jednoosobowy o powierzchni 14 m2 z jednym dużym łóżkiem. Jest to elegancki pokój posiadający bogate wyposażenie: klimatyzację, materac klasy premium, telewizor z płaskim ekranem, zestaw kawowy, minibar i biurko z przestrzenią do wygodnej pracy. Dodatkowo Goście znajdą następujące udogodnienia: sejf, zestaw do prasowania, prysznic, suszarkę do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, ręczniki, toaletę, łazienkę, telefon, kanały satelitarne, minibar, lodówkę. Zapewnimy budzenie na życzenie lub budzik. 

 

 

2 DELUXE TWIN

 

Pokój dwuosobowy o powierzchni 16 m2 z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi. Ten pełen elegancji pokój posiada bogate wyposażenie: klimatyzację, materac typu premium, telewizor z płaskim ekranem i kanały satelitarne, zestaw kawowy, minibar, biurko z dużą ilością miejsca do pracy. W pokoju dostępne jest też niezbędne do pracy, bezpłatne Wi-Fi. Dodatkowe udogodnienia to sejf, sprzęt do prasowania, prysznic, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, telefon, lodówka, budzenie na życzenie / budzik, ręczniki. 

 

2 DELUXE DOUBLE

TWIN , DOUBLE

Pokój dwuosobowy o powierzchni 16 m2 z jednym podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Jest to stylowy pokój o bogatym wyposażeniu. Posiada klimatyzację, materac klasy premium, telewizor z płaskim ekranem, zestaw kawowy, biurko z miejscem do pracy i bezpłatne Wi-Fi. Dodatkowe udogodnienia obejmują: sejf, sprzęt do prasowania, prysznic, suszarkę do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaletę, łazienkę, telefon, minibar, lodówkę, budzenie na życzenie / budzik oraz ręczniki. 

3 DELUXE

3  ODDZIELNE ŁÓZKA

Trzyosobowy pokój o powierzchni 16 m2 lub 20 m2 dostępny jest w różnej konfiguracji łóżek. Dla Państwa wygody proponujemy trzy łóżka pojedyncze lub jedno łóżko pojedyncze i jedno podwójne. Jest to gustowny pokój o bogatym wyposażeniu. Posiada m.in.: klimatyzację, materac klasy premium, telewizor z płaskim ekranem, zestaw kawowy, biurko z miejscem do pracy. Dodatkowe udogodnienia w pokoju obejmują także sejf, biurko, sprzęt do prasowania, prysznic, ręczniki, suszarkę do włosów wraz z bezpłatnym zestawem kosmetyków, toaletę, łazienkę, telefon, kanały satelitarne, minibar, lodówkę, zapewniamy również budzenie na życzenie / budzik.

3 DELUXE

1 ŁOŻE + ŁÓŻKO POJEDYNCZE

Pokój trzyosobowy o powierzchni 16 m2 lub 20 m2 proponujemy w dwóch różnych konfiguracjach łóżek. Proponujemy ustawienie obejmujące trzy łóżka pojedyncze lub jedno łóżko pojedyncze oraz jedno podwójne. 3 DELUXE to wygodny i luksusowy pokój posiadający nieprzeciętne wyposażenie. Są to między innymi: klimatyzacja, komfortowy materac klasy premium, telewizor z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi, zestaw kawowy, blat z wyodrębnionym biurkiem jako miejsce do pracy. Dodatkowe udogodnienia w pokoju to: sejf, biurko, wyposażenie do prasowania, prysznic, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, telefon, minibar, lodówka, budzenie na życzenie / budzik oraz ręczniki. 

Studio DELUXE

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne Studio o powierzchni 40 m2 z dwoma sypialniami, łazienką i częścią wypoczynkową. Studio Deluxe to wykwintny pokój posiadający imponujące wyposażenie: klimatyzację, bardzo wygodny materac (klasa premium), telewizor z płaskim ekranem i możliwością oglądania kanałów satelitarnych, ponadto zestaw kawowy, miejsce do pracy na przestronnym blacie. W pierwszej sypialni znajdują się dwa łóżka pojedyncze, w drugiej – łóżko podwójne. Pokój wyposażony jest też w następujące udogodnienia: sejf, biurko, osprzęt do prasowania, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka (z wanną lub prysznicem), telefon, radio, minibar, lodówka, budzenie na życzenie / budzik i ręczniki.