Wesela w Hotel Amber Gdańsk

Sala Weselna Hotelu Amber w Gdańsku

Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopilnowania najmniejszych detali. Z największą dbałością pomożemy Państwu w organizacji wesela i dołożymy wszelkich starań, by jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu przebiegał bez zakłóceń. Wieloletnie doświadczanie oparte na organizacji ponad 100 imprez rocznie jest gwarancją profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Oferujemy 2 sale weselne na 90 i 130 osób, obie z wyjściem na taras zewnętrzny.

Sala weselna Gdańsk

Wesele w Hotelu Amber kojarzy się przede wszystkim ze znakomitą kuchnią i profesjonalnym personelem. Ogromne doświadczenie w organizacji imprez, z których największe to bale na 230 osób, pozwala nam zorganizować uroczystość weselną na najwyższym poziomie. Przez obsługę gości z całego świata jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klientów. Wyjątkowo bogate menu spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych smakoszy. W 2010 roku restauracja została wyróżniona certyfikatem ,,Biała Lilia”- nagrodą, jaką otrzymują tylko najlepsze i najczystsze restauracje.

Organizacja Wesel

 

 

Pomożemy Państwu, doradzimy w dopracowaniu wszystkich szczegółów związanych z przygotowaniem wspaniałej zabawy weselnej. Państwu Młodym zapewnimy darmowy pokój, a Gościom weselnym zaoferujemy bardzo atrakcyjne ceny noclegów.

 

 

 

 

Serdecznie polecam miejsce na organizację wesela. Wszystko było super przygotowane jedzenie pierwsza klasa a obsługa jak najbardziej na plus. Hotel godny polecenia będę wracała tam napewno. Pozdrawiam serdecznie całą obsługę a w szczególności Panią Anię

Gość

WESELA
4.8 (95%) 8 votes