Wesela w Hotel Amber Gdańsk

Sala weselna w Gdańsku

Ceremonia zawarcia związku małżeńskiego i towarzyszące jej uroczystości weselne to wyjątkowe chwile, do których zwykle wielokrotnie powraca się we wspomnieniach. Taki szczególny dzień wymaga więc nietuzinkowej oprawy oraz dopilnowania najdrobniejszych nawet detali związanych z wydarzeniem. Jednym z najważniejszych elementów udanego przyjęcia i dobrej zabawy jest odpowiednia sala weselna. Ale nie mniej ważne jest jej położenie, dobrze więc by była zlokalizowana w urokliwej okolicy. Gdańsk jest pięknym i niezwykle klimatycznym miastem, nic dziwnego więc, że przyjeżdżają tu Państwo Młodzi z całego Trójmiasta.

W Hotelu Amber rozumiemy powagę ceremonii zaślubin i znaczenie całego wydarzenia. Dlatego z maksymalnym zaangażowaniem i największą dbałością pomożemy Państwu w organizacji wesela w Gdańsku oraz dołożymy wszelkich starań, by ten jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu przebiegał wyjątkowo i bez żadnych zakłóceń. Mamy wieloletnie doświadczanie w tej dziedzinie, poparte organizacją ponad 100 imprez tego typu rocznie. Doświadczenie to jest gwarancją zapewnienia Państwu profesjonalnej obsługi przyjęcia na najwyższym poziomie. Do Państwa dyspozycji oddajemy więc dwie sale weselne w Gdańsku: na 90 i 130 osób, obie z wyjściem na taras zewnętrzny.

Mając na uwadze komfort Państwa Młodych i ich gości, zapewniamy kilka wariantów ustawień stolików na sali. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, sugerujemy więc ustawienie optymalne dla zaplanowanej liczby weselników. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie organizacji wesela, a zaproszonym Gościom możemy zaproponować nocleg w korzystnej cenie. Doskonała lokalizacja Hotelu Amber umożliwia łatwy dojazd do nas – obiekt zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych dróg krajowych i wojewódzkich.

Sala na wesele nad morzem

Niezależnie od tego, którą salę na wesele Państwo wybiorą, możecie liczyć na piękne dekoracje, przepyszne posiłki i doskonałą zabawę do białego rana! Doskonałe zaplecze techniczne hotelu umożliwia nam spełnienie niemal wszystkich oczekiwań Państwa Młodych oraz ich Gości. Wesele w Hotelu Amber kojarzy się przede wszystkim z salą weselną nad morzem, znakomitą kuchnią i profesjonalnym personelem. Ogromne doświadczenie pozwoliło nam na organizację największych nawet imprez, choćby był to bal na 230 osób. Obsługiwaliśmy gości z całego świata, jesteśmy więc w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klientów! Wyjątkowo bogate menu i doskonałe dania serwowane przez naszych kucharzy zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Dlatego, jeśli szukacie Państwo doskonałej sali nad morzem – zapraszamy do kontaktu!

Organizacja wesel w Gdańsku

Wesele jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Nie sposób jednak zapomnieć o towarzyszącym mu stresie, z którym niestety muszą się zmierzyć Państwo Młodzi. Dlatego proponujemy Wam przejęcie części obowiązków – niech to na naszych barkach spocznie organizacja wesela! Pomożemy Państwu i doradzimy w dopracowaniu wszystkich szczegółów związanych z przygotowaniem wspaniałej zabawy weselnej. Udzielimy porad odnośnie menu oraz wystroju sali, podpowiemy też przy wyborze najlepszych dodatków. Dzięki naszej pomocy w trakcie Państwa przyjęcia niczego nie zabraknie, a samo wesele przebiegnie bez zakłóceń. Państwu Młodym zapewnimy w prezencie darmowy pokój, a Gościom weselnym – bardzo atrakcyjne ceny noclegów. Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta organizacji wesela w Hotelu Amber w Gdańsku!

Serdecznie polecam miejsce na organizację wesela. Wszystko było super przygotowane jedzenie pierwsza klasa a obsługa jak najbardziej na plus. Hotel godny polecenia będę wracała tam napewno. Pozdrawiam serdecznie całą obsługę a w szczególności Panią Anię

Gość