Masaże

Masaże w Strefie Relaxu SPA w Amber w Gdańsku

 

Oferujemy masaże wykonywane przez fizjoterapeutę

 

 

Oferta

 

MASAŻ KLASYCZNY – To najpopularniejsza forma zabiegu, mająca wpływ niemal na cały organizm. Masaż klasyczny na celu pobudzenie krążenia, rozluźnienie mięśni oraz wzmocnienie układu kostnego. W czasie masażu używa się specjalnyś olejków, które dodatkowo zwiększają doznania i pogłębiają korzyści, jakie płyną z zabiegu. Masaż klasyczny polecany jest zwłaszcza osobom, które wiodą stresujący tryb życia, mało się na co dzień ruszają i nie są zbyt aktywne. Regularne zabiegi pozwalają utrzymać ciało w dobrej kondycji. W przypadku problemów z kręgosłupem warto wybrać zabieg skupiający się na części ciała.

Cena: całościowy 50 min – 110 zł 89zł

30 min – 60 zł 49zł

 

MASAŻ RELAKSACYJNY – Masaż, którego celem jest odprężenie i rozluźnienie napięć mięśniowo-nerwowych, które powstały na skutek długotrwałego stresu. Wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami przy równie relaksacyjnej muzyce. Wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym.

Cena: całościowy 50 min 150 zł 119zł,

25 min – 80zł  69zł

MASAŻ RELAKSACYJNY z PEELINGIEM – Masaż, którego celem jest odprężenie i rozluźnienie napięć mięśniowo-nerwowych, które powstały na skutek długotrwałego stresu. Wykonywany z peelingiem daje doskonałe odprężenie.

Cena: 80 min – 260 zł 209zł,

50 min – 190zł 149 zł.

 

MASAŻ LECZNICZY – Zabieg manualny o charakterze terapeutycznym, usprawniającym i rehabilitacyjnym. Jest jedna elementów fizjoterapii. Stosuje się w nim różne techniki terapeutyczne w celu usunięcia lub zminimalizowania patologicznych objawów występujących w wielu schorzeniach, dolegliwościach i urazach.

Cena: 50 min – 140 zł 119zł,

25 min – 80zł 69 zł.

 

MASAŻ CIEPŁYM WOSKIEM

Cena 50 min – 190zł 149zł

 

MASAŻ TWARZY, SZYJI DEKOLTU – Masowanie twarzy to nie tylko doskonały sposób nE rozluźnienie po ciężkim dniu, ale także metoda na zachowanie młodości. Dzięki masażowi twarzy nasza skóra wygląda gładko promiennie, a zmarszczki są wygładzone. Masaż zalecany jest w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

Cena: 25 min – 60 zł 49zł

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – Łączy w sobie tradycyjne techniki masażu relaksacyjnego z użyciem gorącyś kamieni bazaltowych. Kamienie podgrzane do odpowiedniej temperatury dobrze utrzymują ciepło i łatwo oddają ją ciału. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i um współczesnego człowieka, relaksując i regenerując całe ciało.

Cena:

80 min 230zł 189zł

55 min — 130zł 109zł

Rezerwacja

Konieczna wcześniejsza rezerwacja w Recepcji Hotelu gdyż masażysta / masazysta nie przebywa stale na terenie Hotelu.

Masaże
4.4 (88.33%) 12 votes