baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Masaże

Masaże w hotelu Amber

Zapraszamy na masaże w hotelu Amber! W hotelowej Strefie Relaksu mogą Państwo skorzystać z usług profesjonalnego masażysty. Proponujemy szereg niezwykle przyjemnych, relaksujących i poprawiających nastrój masaży oraz zabiegów. Polepszą samopoczucie po wysiłku fizycznym, świetnie poprawią też kondycję psychiczną, likwidując efekty stresu. Polecane są nie tylko osobom pracującym fizycznie, ale i tym pracującym codziennie przed komputerem przez długie godziny. Bogata oferta usług sprawi, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie odpowiedni rodzaj masażu. Oferujemy:

• Masaż klasyczny
• Masaż relaksacyjny
• Masaż leczniczy
• Masaż relaksacyjny z peelingiem
• Masaż ciepłym woskiem
• Masaż kosmetyczny twarzy, szyi oraz dekoltu
• Masaż gorącymi kamieniami

Masaż to doskonała metoda na ogólną poprawę samopoczucia, redukcję napięcia mięśni, poprawę krążenia i oderwanie się choć na chwilę od codziennej gonitwy. A solidna dawka relaksu to dla Państwa dodatkowy zysk! Poniżej znajdują się szczegóły każdej z usług wraz z jej ceną.

Oferta

 

MASAŻ KLASYCZNY – To najpopularniejsza forma zabiegu, mająca wpływ niemal na cały organizm. Masaż klasyczny ma na celu pobudzenie krążenia, rozluźnienie mięśni oraz wzmocnienie układu kostnego. W czasie masażu używa się specjalnych olejków, które dodatkowo zwiększają doznania i pogłębiają korzyści, jakie płyną z zabiegu. Masaż klasyczny polecany jest zwłaszcza osobom, które wiodą stresujący tryb życia, mało się na co dzień ruszają i nie są zbyt aktywne. Regularne zabiegi pozwalają utrzymać ciało w dobrej kondycji. W przypadku problemów z kręgosłupem warto wybrać zabieg skupiający się na tej części ciała.

Cena: całościowy 50 min -140 zł

30 min – 80 zł

 

MASAŻ RELAKSACYJNY – Masaż, którego celem jest odprężenie i rozluźnienie napięć mięśniowo-nerwowych, które powstały na skutek długotrwałego stresu. Wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami przy równie relaksacyjnej muzyce. Wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym.

Cena: całościowy 50 min 150 

25 min – 80 

MASAŻ RELAKSACYJNY Z PEELINGIEM – Masaż, którego celem jest odprężenie i rozluźnienie napięć mięśniowo-nerwowych, które powstały na skutek długotrwałego stresu. Wykonywany z peelingiem daje doskonałe odprężenie.

Cena: 80 min – 260 zł

50 min – 190 zł

 

MASAŻ LECZNICZY – Zabieg manualny o charakterze terapeutycznym, usprawniającym i rehabilitacyjnym. Jest jednym z elementów fizjoterapii. Stosuje się w nim różne techniki terapeutyczne w celu usunięcia lub zminimalizowania patologicznych objawów występujących w wielu schorzeniach, dolegliwościach i urazach.

50 min – 140 zł

25 min – 80 zł

 

MASAŻ CIEPŁYM WOSKIEM – Ciepły wosk w połączeniu z odprężającym masażem to wyjątkowo przyjemny rytuał, który sprzyja osiągnięciu głębokiego relaksu. Zabieg rozgrzewa ciało i wycisza umysł, poza tym ma dobroczynny wpływ na skórę, która dzięki roztopionemu woskowi zostaje odpowiednio nawilżona i wygładzona. Masaż jest polecany zwłaszcza osobom, które są narażone na przewlekły stres związany np. z wykonywaną pracą. Rytuał spodoba się też wszystkim, którzy borykają się z problemem przesuszonej, zmęczonej skóry, wymagającej intensywnej pielęgnacji.

Cena 50 min – 190 zł

 

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU – Masowanie twarzy to nie tylko doskonały sposób na rozluźnienie po ciężkim dniu, ale także metoda na zachowanie młodości. Dzięki masażowi twarzy nasza skóra wygląda gładko i promiennie, a zmarszczki są wygładzone. Masaż zalecany jest w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

Cena: 25 min – 60 zł

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – Łączy w sobie tradycyjne techniki masażu relaksacyjnego z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Kamienie podgrzane do odpowiedniej temperatury dobrze utrzymują ciepło i łatwo oddają ją ciału. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka.

Cena:

80 min – 230 zł

55 min – 130 zł

Rezerwacja

Konieczna wcześniejsza rezerwacja w recepcji hotelu, gdyż masażysta/masażystka nie przebywa stale na terenie hotelu.

Jak przygotować się do masażu?

Do wizyty w gabinecie masażu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegów są m.in. ciąża, stany zapalne skóry, otwarte rany czy aktywne infekcje, zwłaszcza te przebiegające z gorączką. O szczegółach poinformuje Państwa masażysta, który również zweryfikuje, czy zabieg może zostać przeprowadzony, czy lepiej go przełożyć lub zamienić na inny. Niemniej jednak w razie poważnych problemów zdrowotnych należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Dla własnego komfortu warto przed odwiedzinami w SPA wziąć prysznic i zadbać o higienę, dobrym pomysłem jest też depilacja, dzięki której kosmetyki stosowane przez masażystę zostaną lepiej rozprowadzone na skórze. Z tego samego powodu przed niektórymi masażami można wykonać łagodny peeling całego ciała – składniki odżywcze wówczas głębiej wnikną w naskórek.

Wszystkie elementy stroju (klapki, jednorazowa bielizna) oraz ręczniki Goście naszego hotelu mogą wypożyczyć przed wejściem do SPA, można też przynieść swoje wyposażenie. Poza tym zachęcamy do zabezpieczenia na czas wizyty cennych rzeczy w sejfach oraz zalecamy pozostawienie w pokoju telefonu komórkowego. Celem zabiegów jest osiągnięcie maksymalnego odprężenia ciała i umysłu, a bez odcięcia się od urządzeń elektronicznych efekt ten może być mniej spektakularny.