Masaże

Masaże w Strefie Relaxu SPA w Amber w Gdańsku

 

Oferujemy masaż klasyczny, relaksacyjny, leczniczy, bańką chińską,czekoladowy, aromaterapeutyczny,dla kobiet w ciąży, kosmetyczny twarzy szyji, dekoltu oraz masaż gorącymi kamieniami.

 

 

Oferta

 

  • MASAŻ KLASYCZNY – To najpopularniejsza forma zabiegu, mająca wpływ niemal na cały organizm. Masaż klasyczny na celu pobudzenie krążenia, rozluźnienie mięśni oraz wzmocnienie układu kostnego. W czasie masażu używa się specjalnyś olejków, które dodatkowo zwiększają doznania i pogłębiają korzyści, jakie płyną z zabiegu. Masaż klasyczny polecany jest zwłaszcza osobom, które wiodą stresujący tryb życia, mało się na co dzień ruszają i nie są zbyt aktywne. Regularne zabiegi pozwalają utrzymać ciało w dobrej kondycji. W przypadku problemów z kręgosłupem warto wybrać zabieg skupiający się na części ciała. Cena: całościowy 90 min 180 zł, 60 min — 110 zł, częściowy (masaż wybranej części ciała) 30 min 60 zł.

 

  • MASAŻ RELAKSACYJNY – Masaż, którego celem jest odprężenie i rozluźnienie napięć mięśniowo-nerwowych, któ powstały na skutek długotrwałego stresu. Wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami przy równie relaksacyjnej muzyce. Wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym. Cena: całościowy 90 min 230 zł, 60 min — 150 zł.

 

  • MASAŻ LECZNICZY – Zabieg manualny o charakterze terapeutycznym, usprawniającym i rehabilitacyjnym. Jest jedna elementów fizjoterapii. Stosuje się w nim różne techniki terapeutyczne w celu usunięcia lub zminimalizowania patologicznyc objawów występujących w wielu schorzeniach, dolegliwościach i urazach. Cena: całościowy 60 min – 140 zł, częściowy 30 min – 70 zł.

 

  • MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ – Masaż ten świetnie drenuje i modeluje oraz ma działanie antycellulitowe. Polega na wytworzeniu podciśnienia we wnętrzu bańki, zassaniu skóry i tkanki podskórnej do jej wnętrza, a następnie przesuwaniu ruc o różnej częstotliwości i sile po miejscach z widocznymi problemami, takimi jak cellulit czy nadmierna tkanka tłuszczowa. Cena: całościowy (brzuch + pośladki + uda) 100 zł.

 

  • MASAŻ CZEKOLADOWY – Czekolada to nie tylko pyszny deser, ale i składnik wykorzystywany do masażu. Relaks, głębokie odprężenie przy jednoczesnym odżywieniu skóry i modelowaniu sylwetki. Zabieg rozpoczyna się peelingiem całegc ciała, następnie po prysznicu zostaje wmasowana ciepła czekolada, wprowadzając masowanego w stan głębokiego odprężei Cena: całościowy 90 min 210 zł, 60 min — 160 zł.

 

  • MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY Pielęgnacja urody z wykorzystaniem naturalnych olejków aromaterapeutycznych i wyciągów roślinnych w połączeniu z autorskimi technikami głębokiego masażu na poziomie tkanki łącznej. Aromaterapia jest stosowana jako uzupełniająca metoda leczenia, poprawiająca tak kondycję fizyczną jak i psychicz łagodząca stresy, wspomagająca relaks i regenerację organizmu. Cena: całościowy 90 min 200 zł, 60 min –120 zł.

 

  • MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY – Specjalistyczny masaż całego ciała dla Pań w okresie ciąży, który pomaga przeż ten niezwykły czas w zdrowiu i dobrej kondycji. Odpowiednie techniki poprawiają elastyczność skory i mięśni, zapobiegając sposób powstawaniu rozstępów, dolegliwości bólowych oraz obrzęków. W masażu wykonuje się miękkie, delikatne ruchy kto zmniejszają napięcie karku oraz zmęczonych nóg, a przyszłej mamie pozwalają się zrelaksować i cieszyć macierzyństwem. Cena: 60 min — 140 zł.

 

  • MASAŻ KOSMETYCZNY (TWARZ, SZYJA DEKOLT) – Masowanie twarzy to nie tylko doskonały sposób nE rozluźnienie po ciężkim dniu, ale także metoda na zachowanie młodości. Dzięki masażowi twarzy nasza skóra wygląda gładk promiennie, a zmarszczki są wygładzone. Masaż zalecany jest w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek. Cena: 30 min – 60 zł.

 

  • MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – Łączy w sobie tradycyjne techniki masażu relaksacyjnego z użyciem gorącyś kamieni bazaltowych. Kamienie podgrzane do odpowiedniej temperatury dobrze utrzymują ciepło i łatwo oddają ją ciału. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i um współczesnego człowieka, relaksując i regenerując całe ciało. Cena: całościowy 90 min 230 zł, 60 min — 130 zł.

Rezrewacja

Konieczna wcześniejsza rezerwacja w Recepcji Hotelu gdyż masażysta / masazysta nie przebywa stale na terenie Hotelu.

Masaże