baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Restauracja Hotel Amber Gdańsk

Restauracja Hotelu Amber

Restauracja w Gdańsku

Gdańsk to pełne uroku i wspaniałych atrakcji turystycznych nadmorskie miasto. Nie dziwi więc fakt, że tak wiele osób pragnie je odwiedzić choć na chwilę. Spontaniczny weekendowy wyjazd, zaplanowane rodzinne wakacje czy podróż służbowa to również doskonała okazja do spróbowania świeżych i smakowitych ryb prosto z Bałtyku lub innych wyśmienitych potraw przygotowanych przez słynnych restauratorów i najlepszych chefów. Dlatego gorąco zachęcamy do wizyty w restauracji Hotelu Amber!
Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel gastronomiczny przygotuje dla Państwa wykwintny posiłek w stylu tradycyjnej kuchni polskiej, zachodnioeuropejskiej lub dalekowschodniej. Ekskluzywna restauracja hotelowa i jej bogate, przekrojowe menu potrafią sprostać wymaganiom nawet największych smakoszy i zadowolić podniebienia bardzo wymagających Gości.

Zaplecze Gastronomiczne

Nowoczesne zaplecze kuchenno-gastronomiczne sprawia, że nasza restauracja od lat cieszy się doskonałą opinią zarówno wśród organizatorów wesel, bankietów i przyjęć okolicznościowych, jak i wśród hotelowych Gości i przybywających w nasze progi smakoszy. Jesteśmy przygotowani, by jednorazowo obsłużyć nawet 120 Gości. Wykorzystujemy wyłącznie świeże produkty najwyższej jakości, a nad całością kompozycji przygotowywanych dań zawsze czuwa nasz szef kuchni.
W menu hotelowej restauracji znajdą Państwo potrawy z całego świata, które zaskoczą Was wyjątkowym bogactwem smaków i aromatów. W roku 2010 otrzymaliśmy certyfikat „Biała Lilia”, przyznawany wyłącznie najlepszym i najczystszym restauracjom.

Zorganizuj u nas imprezę!

Gdańsk to miasto tętniące życiem, doskonałe do wizyt o charakterze rozrywkowym czy wręcz imprezowym! To jednak również miejsce o pięknych widokach i ogromnym uroku, w którym warto spotkać się z najbliższą rodziną i celebrować podniosłe chwile. Dlatego i w naszej ofercie nie mogło zabraknąć miejsca dla organizatorów rozrywki, spotkań i imprez. Nasze sale weselne i bankietowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by można było jednocześnie zorganizować i prowadzić dwie niezależne imprezy. Układ budynku i rozmieszczenie pomieszczeń sprawiają, że takie przyjęcia w żaden sposób nie ingerują w prywatność Gości. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy Klientów indywidualnych, jak również firmy, instytucje i organizacje. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi i doskonałe dania!

Mistrzowska kuchnia

W bogatym menu naszej restauracji znajdą Państwo klasyczne i orientalne zupy, szeroki wybór sałatek, ponadto potrawy mięsne, ryby, makarony i doskonałe desery. Dbamy o oto, aby zadowolić podniebienia wszystkich Klientów, również tych przybywających do nas z odległych stron świata. Wszystkie potrawy przygotowujemy w oparciu o starannie przygotowane i sprawdzone receptury, wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości składników. Również i Państwo mogą przekonać się, jak zaskakująco smaczne potrawy serwują nasi mistrzowie kuchni. Zachęcamy do wizyty!

Zaplecze Gastronomiczne

 

Nowoczesne zaplecze gastronomiczne sprawia, że nasza restauracja od lat cieszy się doskonałą opinią wśród organizatorów wesel, bankietów i przyjęć okolicznościowych. Organizujemy wesela, śluby, komunie, stypy, urodziny oraz inne rocznice. Jesteśmy przygotowani, aby jednorazowo obsłużyć nawet 120 Gości. W roku 2010 otrzymaliśmy certyfikat „Biała Lilia”, który jest przyznawany wyłącznie najlepszym i najczystszym restauracjom.

Sala weselna i bankietowa

 

Gdańsk to miasto tętniące życiem, dlatego i w naszej ofercie uwzględniliśmy miejsca dla rozrywki. Sale weselne i bankietowe zostały zaplanowane w taki sposób, by możliwa była jednoczesna organizacja dwóch niezależnych imprez. Architektura budynku i rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że organizowane w ten sposób przyjęcia w żaden sposób nie ingerują w prywatność Gości.

 

Imprezy Okolicznościowe

Sala bankietowa mniejsza mieści się na parterze i przystosowana jest do obsługi 90 osób, z czego optymalna ilość to 80 osób. Nasi Goście skorzystać mogą z dużego parkietu do tańca, baru i letniego ogródka.

Sala dolna przeznaczona jest do organizacji większych imprez. W układzie weselnym może pomieścić 120 Gości. Bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu decyduje o niezwykłym klimacie tego miejsca. Aby dodatkowo uatrakcyjnić Państwu przyjęcie weselne dajemy możliwość aranżacji wnętrza na wiele różnych sposobów.