baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Hotel Amber Gdańsk

AMBER Hotel *** Gdańsk

ul. Powstańców Warszawskich 45

80-165 Gdańsk

tel: 58 718 718 7
tel: 795 005 915
tel: 58 710 72 24

https://amber-hotel.pl/

biuro@amber-hotel.pl

Dane do przelewów:

Nr rachunku: 70 1090 1098 0000 0001 2408 8572
Nazwa: ABC Sp. z o.o.
Adres: ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-165 Gdańsk
SWIFT (BIC code) Santander Bank Polska: WBKPPLPP
IBAN: PL70109010980000000124088572

Hotel w centrum Gdańska Wrzeszcz – kontakt

Jeśli poszukują Państwo hotelu w centrum Gdańska idealnego do wypoczynku, Hotel Amber jest bezsprzecznie najlepszym rozwiązaniem! Amber to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny wyjazd urlopowy lub wakacyjny, jak i na spotkanie służbowe. Dysponujemy kompleksowo wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz bankietowymi, doskonałymi do organizacji przyjęć okolicznościowych lub weselnych. Personel naszego hotelu dołoży wszelkich starań, by czuli się u nas Państwo komfortowo i wyjątkowo. Zapraszamy do Hotelu Amber w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz! Z naszego hotelu można się bardzo łatwo i szybko dostać do dowolnego miejsca w Gdańsku i w Trójmieście. Wrzeszcz to bardzo chętnie wybierana przez przyjeżdżające do Trójmiasta osoby i to nie tylko na krótki, np. weekendowy wyjazd, ale też na dłuższy urlop lub na podróż służbową. Hotel Amber w Gdańsk-Wrzeszcz na pewno spełni wszystkie oczekiwania klientów. W naszym hotelu są nie tylko bardzo wygodne pokoje, czy sale konferencyjne dla klientów biznesowych, ale również jedna z najlepszych w Gdańsku strefa SPA, w której goście hotelowi mogą skorzystać m.in. z różnego typu zabiegów i masaży.

Luksusowe Apartamenty w Gdańsku

Oferujemy Państwu nowoczesne i luksusowe apartamenty w Gdańsku – mieszkania do wynajęcia w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum miasta w dzielnicy Wrzeszcz. Dogodne połączenie komunikacji miejskiej, przestronne, w pełni wyposażone pokoje hotelowe pozwolą na zaplanowanie w pełni owocnego wypoczynku z całą rodziną w Gdańsku. W każdym oferowanym przez nas pokoju hotelowym znajduje się łazienka z kabiną prysznicową lub z wanną. W naszym hotelu w Gdańsk-Wrzeszcz goście mogą też przez całą dobę korzystać z hotelowej restauracji, w której serwujemy pyszne potrawy z różnych stron świata.

Planując przyjazd do Gdańska warto jest rozważyć rezerwację noclegów w hotelu w dzielnicy Wrzeszcz. Dzięki temu przedostanie się do centrum miasta, nad morze oraz do Gdyni czy do Sopotu, czyli do dwóch pozostałych części Trójmiasta, nie sprawi CI żadnego kłopotu. Mieszkając w naszym hotelu bez problemu uda CI się zrealizować wszystkie stworzone przed przyjazdem do Trójmiasta plany! Hotel Amber w Gdańsk Wrzeszcz to gwarancja udanego wypoczynku i owocnego biznesowego wyjazdu. Na nasz hotel często decydują się też właściciele firm z różnych części kraju, ponieważ wiedzą, że zorganizowane u nas wyjazdy integracyjne zawsze się udają i zapewniają im stuprocentowe zadowolenie z osiąganych efektów wyjazdów.

Hotel Amber w Gdańsku, miejsce na idealny wypoczynek, relaks, spa