Spa Hotel Amber Gdańsk

SPA Hotelu Amber w Gdańsku

Zapraszamy do kameralnej strefy relaksu SPA w hotelu Amber znajdującej się na poziomie -1 naszego hotelu nad morzem. SPA dostępne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji naszych Klientów dostępne są: sauna fińska, komora IR, wanna spa, leżaki relaksacyjne, natryski z biczami wodnymi i wiadrem schładzającym. Wstęp do strefy relaksu SPA dla Gości hotelu Amber jest bezpłatny. Istnieje też możliwość wynajęcia całej strefy relaksu na wyłączność. W takim przypadku pobierana jest opłata za godziny. W recepcji dostępne są: klapki, ręczniki, kilty, i szlafroki, które można wypożyczyć za opłatą. Aktualny cennik znajduje się w recepcji.

Strefa Relaksu Hotelu Amber

Strefa relaksu Hotelu Amber to idealne miejsce na wypoczynek po ciężkich spotkaniach biznesowych czy długich wędrówkach po Gdańsku. Nawet najkrótszy pobyt w hotelu może być przyjemny. Niepowtarzalną kameralną atmosferę zapewniają: wejście blisko windy, odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna , światło i wystrój tworzące atmosferę relaksu i odprężenia

Sauna w Hotelu Amber

Nasza strefa Spa to miejsce pełne relaksu wyposażone w saunę fińską oraz saunę na podczerwień infrared. Różnorodność działania obydwu saun pozwoli na dopasowanie odpowiedniej formy relaksu do upodobań gości. Sauna określana jest przez specjalistów gorącą terapią dla ciała i duszy. Regularne korzystanie z sauny skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie. Wizyta w saunie pozwoli usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaksację.

Wypoczynek w Gdańsku

Pobyt w naszym Hotelu to idealny pomysł na weekend dla dwojga w Gdańsku. Komfortowe pokoje i nowoczesna strefa relaksu wyposażona w saunę fińską, saunę infrared, wannę spa, leżaki relaksacyjne, natryski z biczami wodnymi i wiadrem schładzającym dostępne do użytku gości umożliwią spędzenie znakomitego weekendu w Hotelu w Gdańsku. Zapraszamy pary jak i rodziny z dziećmi do rezerwowania pobytu w naszym Hotelu w Gdańsku.

SPA
4.8 (96%) 5 votes