baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Strefa relaksu w Hotelu Amber

SPA w Gdańsku

Zapraszamy do naszej kameralnej Strefy Relaksu SPA zlokalizowanej na poziomie -1 w budynku Hotelu Amber. Pobyt w tej strefie zapewni Państwu głęboki relaks i ułatwi oderwanie się od codziennych obowiązków lub problemów. A dzięki przygotowanym przez nas zabiegom relaksacyjnym jeszcze lepiej będą Państwo wspominać pobyt w Gdańsku. SPA dla naszych Gości udostępnione jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy: saunę fińską, komorę IR, wannę SPA, ponadto leżaki relaksacyjne, natryski z biczami wodnymi i wiadro schładzające. Hotel Amber jest jednym z najbardziej cenionych hoteli SPA w Trójmieście. Przygotowana przez nas strefa SPA spełni wszystkie wymagania przyjeżdżających do nas osób i sprawi, że będą mogli poczuć się znacznie lepiej niż czują się na co dzień w domu.

Korzystanie ze strefy SPA przez Gości hotelu Amber jest dodatkowo płatne. Istnieje możliwość wynajęcia całej strefy relaksu na wyłączność. Cennik SPA znajduje się na dole strony.

W recepcji dostępne są: klapki, ręczniki, kilty i szlafroki, które można wypożyczyć za opłatą.

Hotel SPA w Trójmieście

Hotel SPA to doskonała forma wypoczynku dla każdego. Wybierając hotel SPA w Trójmieście ma się możliwość poszerzenia zapewnianych sobie atrakcji o skorzystanie w hotelowych gabinetach z licznych zabiegów SPA. Dzięki temu nie tylko ma się możliwość obejrzenia wszystkich atrakcji w Gdańsku, w Sopocie czy w Gdyni, ale też zafundowania sobie odpowiedniej dawki relaksu i zniwelowania odczuwanego z różnych powodów stresu. W naszym hotelu SPA w Trójmieście przyjeżdżający do nas goście mają możliwość skorzystania z licznych zabiegów, z wykonywanych przez doświadczonych specjalistów masaży, a także z basenów i z saun. W naszej strefie SPA panuje fantastyczny, relaksujący nastrój, dzięki któremu każdy korzystający z oferowanych przez nas zabiegów gość hotelowy dostaje możliwość pełnego odprężenia i odłożenia na bok dręczących go problemów.

Strefa SPA w Gdańsku

Strefa SPA w hotelu Amber w Gdańsku daje korzystającym z niej gościom możliwość skorzystania z różnego typu atrakcji i zabiegów, które sprawiają, że zaczynają odczuwać pełen komfort i cieszą się z wybrania Gdańska jako celu swojej wakacyjnej podróży lub zwykłego weekendowego wypadu nad morze. W strefie SPA hotelu Amber w Gdańsku wykonujemy różne masaże, rytuały na ciało, a także regenerujące i o odprężające zabiegi na twarz i ciało. Nasz hotel SPA w Gdańsku może spełnić wszystkie wymagania naszych gości! Wykonywane u nas zabiegi i masaże są chwalone nie tylko przez gości, dla których był to pierwszy kontakt z zabiegami SPA, ale też przez osoby, dla których SPA jest najlepszą i ulubioną formą wypoczynku.

Strefa Relaksu

Strefa Relaksu Hotelu Amber to miejsce znakomite do wypoczynku po trudach spotkań biznesowych lub po wyjątkowo intensywnym zwiedzaniu Gdańska. Niepowtarzalną, kameralną atmosferę strefy zapewniają: wejście blisko windy, odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna, subtelne światło i kojący wystrój, tworzące nastrój idealny do osiągnięcia stanu pełnego relaksu i odprężenia. Strefa została stworzona z myślą o naszych Gościach! Dzięki skorzystaniu z niej nawet najkrótszy pobyt w Hotelu Amber będzie wyjątkowy i pozostawi same miłe wspomnienia.

Sauna

Strefa SPA oferuje Państwu skorzystanie z sauny fińskiej i sauny infrared (na podczerwień). Różnorodność działania obydwu saun daje możliwość dopasowania odpowiedniej formy i stopnia intensywności saunowania do Państwa upodobań. Specjaliści rekomendują kąpiele w saunie ze względu na ich korzystny wpływ na organizm – sauna pozwala zredukować codzienny stres i zlikwidować zmęczenie. Ponadto pomaga usunąć toksyny z organizmu, poprawia krążenie i zapewnia doskonały relaks. Gorąco zapraszamy!

Wypoczynek w Gdańsku

Amber to miejsce idealne na wypoczynek w Gdańsku. Hotel ze strefą SPA, komfortowymi pokojami i szeregiem udogodnień to podstawa spędzenia znakomitego weekendu lub urlopu w Trójmieście. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najprzyjemniejsze wspomnienia, niezależnie od długości Państwa pobytu u nas. Oferujemy korzystne cenowo noclegi w centrum Gdańska, w najlepszych warunkach. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony – często przygotowujemy pakiety specjalne i okolicznościowe, dzięki którym mogą Państwo zyskać jeszcze więcej!

Pierwsza wizyta w SPA w hotelu

Osoby wybierające się po raz pierwszy do hotelowego SPA czasami czują się zagubione i mają wiele pytań. Dotyczy to również Gości, którzy otrzymali od bliskich voucher łączący pobyt w hotelu z wizytą w SPA w Gdańsku. Chociaż taka reakcja jest normalna i częsta, trudno znaleźć dla niej uzasadnienie – kojące zabiegi są czystą przyjemnością, a profesjonalny personel na każdym etapie kompleksowo dba o dobre samopoczucie Gości. Nie ma się więc czego obawiać, poza tym specjaliści pracujący w naszym hotelu zawsze chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości oraz pomogą w wyborze najlepszego zabiegu i w przejrzysty sposób wytłumaczą, jak będzie przebiegać. Należy być jedynie gotowym na to, że niektóre zabiegi wymagają rozebrania się. Zapewniamy jednak, że dzięki atmosferze panującej w SPA nie poczują się Państwo skrępowani, ponadto priorytetem personelu przez cały czas trwania wizyty będzie zapewnienie poczucia prywatności. W związku z tym zarówno przed, jak i po zabiegu otrzymają Państwo czas na spokojne przygotowanie się.

Co zabrać ze sobą do SPA w hotelu i co robić po zabiegach?

W naszym hotelu ze SPA można wypożyczyć wszystkie niezbędne podczas zabiegów elementy stroju (łącznie z ręcznikami), ale jeśli wolicie Państwo przynieść swoje wyposażenie, nie ma do tego żadnych przeciwwskazań. Zachęcamy jedynie do pozostawienia w bezpiecznym miejscu cennych przedmiotów, np. biżuterii. Dobrym pomysłem jest również zrezygnowanie z sięgania w SPA po telefon komórkowy i inne urządzenia elektroniczne – czas spędzony w saunie czy na masażu powinien być dla Państwa maksymalnie odprężający, warto więc odciąć się od dodatkowych bodźców. Po zabiegach zapraszamy na smaczny, lekki posiłek do hotelowej restauracji, świetną propozycję stanowi także spokojny spacer brzegiem morza lub odpoczynek w swoim pokoju. Ważne, by kontynuować relaks i zgromadzić energię na kolejną aktywność.

CENNIK SPA HOTEL AMBER WIOSNA 2023
(GOŚCIE HOTELOWI CENA ZA 80 MINUT)

1 osoba

2 osoby

3 osoby

4 osoby

wyłączność

SAUNA

40

70

90

100

120

WANNA SPA

50

80

100

120

130

WANNA + SAUNA

70

100

120

140

160

SPA+GABINET

200

250

290

320

340

WYŁĄCZNOŚĆ
bez gabinetu

120

160

190

210

220

DOD. 30 min

+ 20%

CENNIK SPA HOTEL AMBER WIOSNA 2023
(GOŚCIE SPOZA HOTELU CENA ZA 80 MINUT)

1 osoba

2 osoby

3 osoby

4 osoby

wyłączność

SAUNA

60

105

135

150

180

WANNA SPA

75

120

150

180

195

WANNA + SAUNA

105

150

180

210

240

WYŁĄCZNOŚĆ
bez gabinetu

220

270

310

340

360

WYŁĄCZNOŚĆ

180

240

300

360

420

DOD. 30 min

+ 20%