Strefa relaksu w Hotelu Amber

Spa w Gdańsku

Zapraszamy do naszej kameralnej Strefy Relaksu SPA zlokalizowanej się na poziomie -1 w budynku Hotelu Amber. Pobyt w tej strefie zapewni Państwu głęboki relaks i ułatwi oderwanie się od codziennych obowiązków lub problemów. A dzięki przygotowanym przez nas zabiegom relaksacyjnym jeszcze lepiej będą Państwo wspominać pobyt w Gdańsku. SPA dla naszych Gości udostępnione jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy: saunę fińską, komorę IR, wannę SPA, ponadto leżaki relaksacyjne, natryski z biczami wodnymi i wiadro schładzające.

Korzystanie ze strefy SPA przez Gości hotelu Amber jest płatne 20 zł od osoby . Jeżeli jednak potrzeba Państwu więcej prywatności, oferujemy możliwość wynajęcia całej strefy na wyłączność. W takim przypadku opłata pobierana jest za godziny spędzone w SPA. W recepcji dostępne są: klapki, ręczniki, kilty i szlafroki, które można wypożyczyć za opłatą. Tam też znajduje się aktualny cennik.

Strefa Relaksu

Strefa relaksu Hotelu Amber to miejsce idealne do wypoczynku po trudach spotkań biznesowych lub po wyjątkowo intensywnym zwiedzaniu Gdańska. Niepowtarzalną, kameralną atmosferę strefy zapewniają: wejście blisko windy, odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna, subtelne światło i kojący wystrój, tworzące nastrój idealny do osiągnięcia stanu pełnego relaksu i odprężenia. Strefa została stworzona z myślą o Was! Dzięki skorzystaniu z niej, nawet najkrótszy pobyt w hotelu Amber będzie wyjątkowy i pozostawi same miłe wspomnienia.

Sauna

Strefa SPA oferuje Państwu skorzystanie z sauny fińskiej i sauny infrared (na podczerwień). Różnorodność działania obydwu saun daje możliwość dopasowania odpowiedniej formy i stopnia intensywności saunowania do Waszych upodobań. Specjaliści rekomendują kąpiele w saunie ze względu na ich korzystny wpływ na organizm. Sauna pozwala zredukować codzienny stres i zlikwidować zmęczenie organizmu. Ponadto pomaga usunąć toksyny z organizmu, poprawia krążenie i zapewnia doskonały relaks. Gorąco zapraszamy!

Wypoczynek w Gdańsku

Amber to miejsce idealne na wypoczynek w Gdańsku. Hotel ze strefą SPA, komfortowymi pokojami i szeregiem udogodnień to podstawa spędzenia znakomitego weekendu lub urlopu w Trójmieście. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najprzyjemniejszy pobyt, niezależnie od długości Państwa pobytu u nas. Oferujemy korzystne cenowo noclegi w centrum Gdańska w najlepszych warunkach. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony – często przygotowujemy pakiety specjalne i okolicznościowe, dzięki którym mogą Państwo zyskać jeszcze więcej!