Strefa relaksu w Hotelu Amber

SPA w Gdańsku

Zapraszamy do naszej kameralnej Strefy Relaksu SPA zlokalizowanej na poziomie -1 w budynku Hotelu Amber. Pobyt w tej strefie zapewni Państwu głęboki relaks i ułatwi oderwanie się od codziennych obowiązków lub problemów. A dzięki przygotowanym przez nas zabiegom relaksacyjnym jeszcze lepiej będą Państwo wspominać pobyt w Gdańsku. SPA dla naszych Gości udostępnione jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy: saunę fińską, komorę IR, wannę SPA, ponadto leżaki relaksacyjne, natryski z biczami wodnymi i wiadro schładzające.

Korzystanie ze strefy SPA przez Gości hotelu Amber jest dodatkowo płatne. Istnieje możliwość wynajęcia całej strefy relaksu na wyłączność. Cennik SPA znajduje się na dole strony.

W recepcji dostępne są: klapki, ręczniki, kilty i szlafroki, które można wypożyczyć za opłatą.

Strefa Relaksu

Strefa Relaksu Hotelu Amber to miejsce znakomite do wypoczynku po trudach spotkań biznesowych lub po wyjątkowo intensywnym zwiedzaniu Gdańska. Niepowtarzalną, kameralną atmosferę strefy zapewniają: wejście blisko windy, odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna, subtelne światło i kojący wystrój, tworzące nastrój idealny do osiągnięcia stanu pełnego relaksu i odprężenia. Strefa została stworzona z myślą o naszych Gościach! Dzięki skorzystaniu z niej nawet najkrótszy pobyt w Hotelu Amber będzie wyjątkowy i pozostawi same miłe wspomnienia.

Sauna

Strefa SPA oferuje Państwu skorzystanie z sauny fińskiej i sauny infrared (na podczerwień). Różnorodność działania obydwu saun daje możliwość dopasowania odpowiedniej formy i stopnia intensywności saunowania do Państwa upodobań. Specjaliści rekomendują kąpiele w saunie ze względu na ich korzystny wpływ na organizm – sauna pozwala zredukować codzienny stres i zlikwidować zmęczenie. Ponadto pomaga usunąć toksyny z organizmu, poprawia krążenie i zapewnia doskonały relaks. Gorąco zapraszamy!

Wypoczynek w Gdańsku

Amber to miejsce idealne na wypoczynek w Gdańsku. Hotel ze strefą SPA, komfortowymi pokojami i szeregiem udogodnień to podstawa spędzenia znakomitego weekendu lub urlopu w Trójmieście. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najprzyjemniejsze wspomnienia, niezależnie od długości Państwa pobytu u nas. Oferujemy korzystne cenowo noclegi w centrum Gdańska, w najlepszych warunkach. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony – często przygotowujemy pakiety specjalne i okolicznościowe, dzięki którym mogą Państwo zyskać jeszcze więcej!

Pierwsza wizyta w SPA w hotelu

Osoby wybierające się po raz pierwszy do hotelowego SPA czasami czują się zagubione i mają wiele pytań. Dotyczy to również Gości, którzy otrzymali od bliskich voucher łączący pobyt w hotelu z wizytą w SPA w Gdańsku. Chociaż taka reakcja jest normalna i częsta, trudno znaleźć dla niej uzasadnienie – kojące zabiegi są czystą przyjemnością, a profesjonalny personel na każdym etapie kompleksowo dba o dobre samopoczucie Gości. Nie ma się więc czego obawiać, poza tym specjaliści pracujący w naszym hotelu zawsze chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości oraz pomogą w wyborze najlepszego zabiegu i w przejrzysty sposób wytłumaczą, jak będzie przebiegać. Należy być jedynie gotowym na to, że niektóre zabiegi wymagają rozebrania się. Zapewniamy jednak, że dzięki atmosferze panującej w SPA nie poczują się Państwo skrępowani, ponadto priorytetem personelu przez cały czas trwania wizyty będzie zapewnienie poczucia prywatności. W związku z tym zarówno przed, jak i po zabiegu otrzymają Państwo czas na spokojne przygotowanie się.

Co zabrać ze sobą do SPA w hotelu i co robić po zabiegach?

W naszym hotelu ze SPA można wypożyczyć wszystkie niezbędne podczas zabiegów elementy stroju (łącznie z ręcznikami), ale jeśli wolicie Państwo przynieść swoje wyposażenie, nie ma do tego żadnych przeciwwskazań. Zachęcamy jedynie do pozostawienia w bezpiecznym miejscu cennych przedmiotów, np. biżuterii. Dobrym pomysłem jest również zrezygnowanie z sięgania w SPA po telefon komórkowy i inne urządzenia elektroniczne – czas spędzony w saunie czy na masażu powinien być dla Państwa maksymalnie odprężający, warto więc odciąć się od dodatkowych bodźców. Po zabiegach zapraszamy na smaczny, lekki posiłek do hotelowej restauracji, świetną propozycję stanowi także spokojny spacer brzegiem morza lub odpoczynek w swoim pokoju. Ważne, by kontynuować relaks i zgromadzić energię na kolejną aktywność.

 

 

 Cennik SPA

STREFA RELAXU ILOŚĆ OSÓB W GRUPE GOŚCIE HOTELOWI
(PLN)
GOŚCIE SPOZA HOTELU
(PLN)
WEJŚCIE INDYWIDUALNE 1 40 50
2 50 70
3 70 100
4 90 130
5 110 160
WYNAJĘCIE CAŁEJ STREFY RELAXU 1 – 4 90 130
4 – 7 110 160
WYNAJĘCIE CAŁEJ STREFY RELAXU Z GABINETEM MASAŻU 1 – 7 210 260
DODATKOWY CZAS Każde rozpoczęte 30 minut 33% ceny podstawowej 33% ceny podstawowej