baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Menu

Aktualne menu naszej restauracji znajdą Państwo na stronie: http://www.menu.amber-hotel.pl

Menu restauracji Hotelu Amber

Menu naszej restauracji zostało skomponowane w taki sposób, by każdy znalazł w nim propozycję idealnie dopasowaną do swojego kulinarnego gustu. Co ważne, stawiamy na doskonałej jakości produkty sprowadzane od zaufanych dostawców – świeżość składników odpowiada za wyjątkowy smak i stanowi znak rozpoznawczy serwowanych przez nas potraw. Często sięgamy też po sezonowe owoce i warzywa oraz pełnymi garściami czerpiemy z dobrodziejstw lokalnych terenów, proponując Gościom np. apetyczne ryby oraz sosy grzybowe.

Zachęcamy więc do spróbowania wyśmienitych przystawek, zup i dań głównych, poza tym zapraszamy na lekki obiad w postaci sałatki lub na szybką kolację z pyszną pizzą w roli głównej. Oferujemy także bardzo dobre makarony i pierogi. Nasi Goście chwalą również klasyczne desery, wśród których królują domowe szarlotki oraz delikatne lody. Zależy nam na tym, by żaden z Gości nie wyszedł z naszej restauracji głodny, dlatego w menu uwzględniliśmy też posiłki dla dzieci – mniejsze porcje, łagodne przyprawy i zdrowsze wersje dań typu fast food powinny przypaść do gustu nawet największym niejadkom.

Wystrój restauracji oraz bogaty wybór potraw sprawiają, że warto zorganizować u nas spotkanie z ważnym klientem czy zaprosić kontrahentów na negocjacje. Ponadto posiadamy szeroki asortyment piw, win i mocnych alkoholi, dodatkowo dużym zainteresowaniem Gości cieszą się ciekawe drinki. W porze zimowej hitem są jednak napoje gorące, zwłaszcza intensywne w smaku grzane wino i klasyczna gorąca czekolada z bitą śmietaną. Zachęcamy do zapoznania się z całym menu i samodzielnego przekonania się o talencie naszych kucharzy oraz barmanów.

Sala weselna i bankietowa

  Gdańsk to miasto tętniące życiem, dlatego i w naszej ofercie uwzględniliśmy miejsca dla rozrywki. Sale weselne i bankietowe zostały zaplanowane w taki sposób, by możliwa była jednoczesna organizacja dwóch niezależnych imprez. Architektura budynku i rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że organizowane w ten sposób przyjęcia w żaden sposób nie ingerują w prywatność Gości.  

Imprezy Okolicznościowe

Sala bankietowa mniejsza mieści się na parterze i przystosowana jest do obsługi 90 osób, z czego optymalna ilość to 80 osób. Nasi Goście skorzystać mogą z dużego parkietu do tańca, baru i letniego ogródka. Sala dolna przeznaczona jest do organizacji większych imprez. W układzie weselnym może pomieścić 120 Gości. Bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu decyduje o niezwykłym klimacie tego miejsca. Aby dodatkowo uatrakcyjnić Państwu przyjęcie weselne dajemy możliwość aranżacji wnętrza na wiele różnych sposobów.