baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Pakiet Rodzinny Zimowy

Rodzinny pakiet zimowy – Hotel Amber Gdańsk

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy interesujący, rodzinny pakiet zimowy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Gdańska i bliskość morza sprawiają, że nasz hotel jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla osób preferujących zwiedzanie miasta i poznawanie jego uroków, jak też dla tych, którzy lubią obcować z naturą.

Zimowy urlop lub ferie nad morzem

Rodzinny pakiet zimowy to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Udogodnienia sprawią, że każdy będzie czuł się komfortowo podczas ferii nad morzem czy też weekendowego wyjazdu z najbliższymi.

W cenę pakietu wliczone są śniadania oraz obiadokolacje z możliwością wyboru. Goście, którzy zdecydują się na rodzinny pakiet zimowy mają również dostęp do Strefy Relaksu.

Atrakcje Trójmiasta

Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, jakie kryje w sobie Trójmiasto. Te wyjątkowy kompleks trzech zupełnie unikalnych miast sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających turystów. 

  1. Gdańsk to miasto, w którym praktycznie każdy element – ulica, cegła, drzewo czy budynek – opowiada swoją historię. Każdy zabytek był niegdyś świadkiem wyjątkowych wydarzeń – wydarzeń zmieniających dzieje ówczesnego świata.

To właśnie w Gdańsku 1 września 1939 roku rozpoczęła się jedna z najkrwawszych wojen ostatniego stulecia, II wojna światowa. To właśnie Gdańsk stał się kolebką największego w Polsce ruchu społecznego, Solidarności. Westerplatte, Katedra Oliwska, Wyspa Sobieszewska, Goldwasser, Bazylika Mariacka, Park Oliwski, Stocznia Gdańska, Droga Królewska i wiele, wiele więcej – decydując się na wycieczkę po Gdańsku, cofamy się w przeszłość.

2. Gdynia – chociaż również związana z historią naszego kraju – to wyjątkowe miasto powstałe z wody i piasku, typowe miasto portowe. Powstałe stosunkowo niedawno zachwyca przede wszystkim nadmorskimi trasami spacerowymi. Nowoczesne, a zarazem romantyczne rok w rok przyciąga młodych i starych, spragnionych wrażeń bądź chwili wytchnienia. Centrum Nauki Experyment, Muzeum Miasta Gdyni, Oksywie, Marina Gdynia, Zlot Żaglowców, Open’er Festiwal, Gdyńskie Muzeum Motoryzacji, Klif w Orłowie, Dar Pomorza, ORP „Błyskawica”, Akwarium, Port, Skwer Kościuszki i Molo i wiele, wiele innych – Gdynia kryje w sobie wiele atrakcji, wyjątkowych miejsc, niezapomnianych wydarzeń…

3. Sopot – najmniejsza część składowa Trójmiasta – to nie tylko popularny punkt turystyczny, ale również słynny w Europie kurort oraz uzdrowisko. Można śmiało stwierdzić, że Sopot jest na swój sposób wyjątkowy… To właśnie tu spotykają się artyści, naukowcy, poszukiwacze przygód i osoby pragnące zapomnieć o dotychczasowych zmartwieniach. Sopot słynie z wyjątkowych koncertów i festiwali, międzynarodowych konferencji i spotkań, a także niecodziennych wystaw. Pełne kawiarni, restauracji i galerii sztuki uliczki tętnią życiem niezależnie od godziny. Po wielu godzinach zwiedzania zabytków i atrakcji Trójmiasta to właśnie Sopot jest miejscem relaksu. Uzdrowisko, bajeczna plaża, słynne Molo, puby, które „nigdy nie śpią”, sopockie festiwale, przystań rybacka i niezwykle urokliwa architektura – jeżeli marzy Wam się odpoczynek, to Sopot jest do tego stworzony.

CENY PAKIETU

OPCJA  

2+1

2+2

2 noce

650 zł

700 zł

3 noce

945 zł

1020 zł

4 noce

1200 zł

1310 zł

Oferta obowiązuje do 31.03.2016

Hotel Amber w Gdańsku, miejsce na idealny wypoczynek, relaks, spa