baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

5 powodów, dla których powinieneś wybrać się do strefy SPA

  1. Zrelaksuj się, odstresuj i nabierz dystansu. SPA to przede wszystkim doskonały sposób na pozbycie się stresu i napięcia. To szansa na to, by chociaż na chwilę odciąć się od codziennych obowiązków i zapomnieć o przytłaczających problemach. Dzięki odprężeniu i rozładowaniu utrzymującego się wcześniej napięcia możemy skutecznie zapobiegać przykrym konsekwencjom zdrowotnym wynikającym z nieustannego stresu i zdenerwowania.
  2. Oczyść ciało z toksyn. W strefie SPA można doskonale oczyścić organizm z toksyn. Regularne oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji pomaga zachować zdrowie. Co więcej, zabiegi oczyszczające pozytywnie wpływają na kondycję naszej skóry oraz ogólne samopoczucie.
  3. SPA dla urody. Regularne korzystanie ze SPA pozytywnie wpływają na krążenie krwi w organizmie, dzięki czemu komórki naszego ciała są lepiej dotlenione i odżywione. Procesy te mają kluczowe znaczenie dla naszego wyglądu. Dodatkowo SPA sprzyja modelowaniu sylwetki i utrzymaniu prawidłowej wagi.
  4. Sposób na miłe spędzenie wolnego czasu. W hotelowej strefie SPA można po prostu ciekawie spędzić czas, korzystając z różnych udogodnień, które czekają tutaj na gości. Są to m.in. sauna fińska, komora IR, wanna SPA, leżaki relaksacyjne, natryski z biczami wodnymi i wiadrem schładzającym itd.

Sposób na idealny relaks. Większość użytkowników SPA zgodnie przyznaje, że regularne korzystanie z masaży i zabiegów przyczynia się do maksymalnej redukcji stresu. W ten sposób nasz organizm szybciej się regeneruje i zyskujemy energię do dalszych działań.