baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Komunia to wyjątkowy dzień w życiu dziecka i całej rodziny. Nic dziwnego, że chcesz go świętować w gronie najbliższych, zapraszając ich na elegancki obiad z deserem. Zrozumiałe jest też to, nie chcesz urządzać przyjęcia w domu, bo zawsze wiąże się to z koniecznością czasochłonnych przygotowań.

Nierzadko zabierają Ci one całą radość z oczekiwania na wyjątkowy dzień. Alternatywą dla męczącego gotowania i długiego sprzątania po spotkaniu w domu są imprezy organizowane w hotelu Amber w Gdańsku. Tutejsza restauracja jest znana z serwowanych specjałów rozpieszczających podniebienie, z kolei wystrój wnętrza wprawia w dobry, odświętny nastrój.

Dlaczego warto zorganizować komunię w restauracji?

Organizacja komunii w restauracji ogranicza się wyłącznie do rezerwacji sali, ustalenia menu i opłacenia przyjęcia. Całą resztą zajmuje się w Twoim imieniu sztab specjalistów – kucharzy, kelnerów, dekoratorów, managerów. Zadbają oni o sprawne przygotowanie przyjęcia, a potem o obsłużenie gości z zachowaniem najwyższych standardów.

Hotel w Gdańsku jest wymarzonym miejscem na spotkanie w gronie najbliższych. Po uroczystości w kościele zaproś tu ciocie, wujków, dziadków, przyjaciół i wspólnie celebrujcie piękne chwile. Zapewnią to:

  • smaczne dania przygotowywane według autorskich receptur – tradycyjne lub nowoczesne,
  • eleganckie i komfortowe wyposażenie sali restauracyjnej,
  • atrakcje dodatkowe – możliwość skorzystania z letniej altany, ogródka, parkietu do tańca.

Ty i Twoi goście na pewno chcecie spędzić czas na rozmowach, wspomnieniach. Zapewnią Wam to kameralne warunki panujące w hotelu Amber zlokalizowanym w urokliwym zakątku Trójmiasta. Łatwy dojazd, duży parking, możliwość spacerowania po okolicy na pewno uatrakcyjnią ten wyjątkowy dzień.

Komunia w hotelu

Organizacja przyjęcia komunijnego w hotelu jest dobrym wyborem również ze względów logistycznych. Coraz częściej zdarza się, że na wydarzenie zapraszani są goście z zagranicy – przyjaciele i członkowie rodziny. Nawet, jeżeli dojeżdżają oni z innego polskiego miasta, mogą potrzebować noclegu. Zapewnią go komfortowe wnętrza hotelu w Gdańsku i opcja wynajęcia pokojów na doby. Tym samym każdy zaproszony będzie mógł oddać się beztroskiemu świętowaniu, nie martwiąc się tym, czy zdąży na pociąg i jak długo droga czeka go do pokonania jeszcze tego samego dnia.

Komunia w restauracji hotelowej to dostęp do bogatego zaplecza gastronomicznego i noclegowego. Nad przebiegiem całej uroczystości czuwa sztab specjalistów, którzy mają doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez. Zaufaj im, a sam ciesz się beztroskimi przygotowaniami do tego wyjątkowego wydarzenia.