baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Kupowanie prezentów świątecznych zwykle nie kojarzy się pozytywnie – wybór upominku wywołującego szczery uśmiech to bardzo trudne zadanie. Warto od czasu do czasu zaproponować coś innego niż klasyczne podarunki, do których należą m.in. książki, kosmetyki czy biżuteria. Prawdziwą niespodzianką dla osoby obdarowywanej będzie znalezienie pod choinką nie przedmiotu, ale bonu na niezapomnianą wycieczkę do komfortowego, położonego w malowniczej okolicy hotelu.

Voucher na pobyt w hotelu – pomysł na oryginalny prezent świąteczny

Voucher jest świetnym prezentem, ponieważ wywołuje zaskoczenie, a jednocześnie gwarantuje możliwość szerokiej personalizacji. Osoba obdarowana tego typu upominkiem nie musi martwić się o wydatki związane z pobytem w hotelu i zarazem sama decyduje o terminie wyjazdu. Podczas zamawiania bonu trzeba zwrócić uwagę na to, przez ile miesięcy jest ważny oraz co dokładnie wchodzi w jego zakres. W najbardziej rozbudowanych opcjach istnieje możliwość opłacenia z góry nie tylko noclegu, lecz też wyżywienia i różnego rodzaju udogodnień, np. zabiegów w SPA.

Wybierając hotel, w którym voucher będzie mógł zostać zrealizowany, najlepiej skupić się na obiektach znajdujących się w ciekawych lokalizacjach. Góry zachęcają do intensywnej aktywności fizycznej, w związku z czym morze wydaje się bezpieczniejszą niespodzianką – piaszczyste plaże to doskonała sceneria zarówno na długie piesze wędrówki, jak i spokojny relaks (czytanie książki na leżaku, zażywanie kąpieli słonecznych). Nadbałtyckie deptaki zachwycają przez cały rok, ponadto wyjazd nad morze powinien przypaść do gustu i dzieciom, i dorosłym.

Kogo ucieszy voucher do hotelu SPA?

Voucher na pewno ucieszy przede wszystkim osoby zmagające się na co dzień z nadmiarem obowiązków. Stres, brak snu, wymagająca praca to okoliczności, w których trudno wygospodarować czas dla siebie. W hotelu SPA można skutecznie wypocząć, wyciszyć się i oderwać od rutyny – już krótki, dwudniowy wyjazd pomoże zregenerować siły. Chociaż chwila wytchnienia jest potrzebna każdemu, osoby żyjące w stresie często zapominają o swoich potrzebach. Bon na pobyt powinien być dla nich najlepszą motywacją do tego, by mimo wszystko pozwolić sobie na urlop.

Poza tym voucher do hotelu nad morzem można śmiało podarować parom. Zakup bonu nie jest małym wydatkiem, lepiej jednak znaleźć pod choinką jeden porządny prezent niż kilka przypadkowych. Opłacenie krótkiego pobytu w SPA znakomicie sprawdzi się więc jako wspólny upominek np. od dzieci dla rodziców czy od wnuków dla dziadków.