baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Wybranie ciekawego prezentu dla Młodej Pary to duże wyzwanie, dlatego większość gości weselnych decyduje się na wręczenie świeżo upieczonym małżonkom gotówki. Taki podarunek na pewno przyda się na nowej drodze życia, jednak nie jest oryginalny i nie zostanie w pamięci na długo. Niebanalną alternatywę dla pieniędzy w kopercie stanowi zakup bonu do hotelu – nawet krótki wspólny pobyt stanie się dla nowożeńców cennym wspomnieniem.

Dlaczego warto podarować Młodej Parze bon do hotelu?

Ślub to jeden z najszczęśliwszych, a zarazem najbardziej stresujących dni w życiu. Ponadto nie można zapominać, że intensywny okres zwykle wielomiesięcznych przygotowań również jest dość wyczerpujący dla nowożeńców. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej oraz uczczeniu tego w gronie rodziny i przyjaciół małżonkowie potrzebują więc przede wszystkim odpoczynku. Bon na pobyt w luksusowym hotelu powinien ucieszyć każdą Młodą Parę, przy czym należy zadbać o to, by podarowany voucher gwarantował możliwość maksymalnej personalizacji wyjazdu.

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania bonu do hotelu dla Młodej Pary?

Bon do hotelu to doskonała niespodzianka, ponieważ zapewnia obdarowanym opcję dopasowania podróży do swoich potrzeb. W roli prezentu najlepiej sprawdzają się vouchery, które są ważne przynajmniej przez kilka tygodni – nowożeńcy będą mogli sami zdecydować, jaka data odpowiada im najbardziej. Poza tym w dobrym tonie jest opłacenie bonu z pełnym wyżywieniem oraz dostępem do usług dodatkowych, w tym zwłaszcza strefy wellness. Nowoczesne hotele SPA chętnie goszczą Młode Pary, przygotowując dla nich interesujące pakiety specjalne. W ramach tego typu ofert zakochani mogą spodziewać się np. romantycznej kolacji we dwoje czy słodkiego upominku na powitanie.

Najpopularniejsze zabiegi SPA dla nowożeńców

Co ważne, nawet krótki weekend w SPA wystarczy, żeby zregenerować siły i zgromadzić energię przed rozpoczęciem nowej drogi życia. W hotelach ze strefami wellness pary mogą korzystać z różnego rodzaju masaży – popularnością cieszą się głównie zabiegi odprężające, takie jak masaż roztopioną czekoladą, ciepłym woskiem albo gorącymi kamieniami. Podczas pobytu w komfortowym ośrodku SPA nie należy odmawiać sobie także sesji w saunie, w trakcie której można kompleksowo zadbać zarówno o ciało, jak i o umysł.

Zakup bonu do hotelu na podróż poślubną to dość spory wydatek, dlatego często tego typu prezent jest organizowany wspólnie, np. przez świadków, rodzeństwo czy grupę przyjaciół. Nic też jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby podarować Młodej Parze voucher na weekend. Podczas takiego pobytu małżonkowie również będą mieć wystarczająco dużo czasu na nacieszenie się sobą i wyciszenie się po pełnym wrażeń ślubie.