baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Pakiet Rekrutacyjy

Pakiet Rekrutacyjny

Hotel Amber ma imponującą ofertę dla biznesmenów i przedsiębiorstw. Ułatwia ona prowadzenie interesów nawet z dala od domu, umożliwia też organizację konferencji lub innych określonych biznesowych działań. Dla osób chcących przeprowadzić rekrutację w naszym hotelu przygotowaliśmy pakiet ułatwiający prowadzenie naboru nowych pracowników w Gdańsku i Trójmieście. Na naszych Gości w hotelu czeka wiele udogodnień, między innymi późne wymeldowanie i pyszne śniadania. Wszystkiemu towarzyszą otaczające komfort oraz miła atmosfera. Na wyłączność Gości, którzy wykupili pakiet rekrutacyjny udostępniamy naszą kompleksowo wyposażoną salę rekrutacyjną. Zapewniamy również bezprzewodowy internet.

Relaks po rekrutacji

Do Państwa dyspozycji podczas prowadzenia naboru pracowników w Hotelu Amber przygotowaliśmy nie tylko pomieszczenia do pracy i wygodne, komfortowo urządzone i wyposażone pokoje hotelowe. Naszym korporacyjnym Gościom proponujemy teraz także relaks w hotelowej strefie SPA. Niepowtarzalna, ale i kameralna atmosfera sprawi, że po intensywnie spędzonym i wyczerpującym zawodowym dniu nawet krótki pobyt w naszym hotelu zapewni relaks i poprawi samopoczucie.

Dlaczego warto zorganizować rekrutację w hotelu?

Procesy rekrutacyjne należą do kluczowych w każdym przedsiębiorstwie, dlatego powinny być przeprowadzone z dużą starannością. To właśnie od rekrutacji zależy, kto będzie budował sukces firmy, w związku z czym zarówno rozmowy kwalifikacyjne, jak i ewentualne testy umiejętności kandydatów wymagają czasu oraz zaangażowania, również ze strony pracodawcy. Aby móc sprawnie zorganizować rekrutację, należy więc przede wszystkim dysponować odpowiednią przestrzenią. Sala ze sprzęt audio-video i z dostępem do Internetu wydaje się idealna do długich rozmów z kandydatami, jednak nie w każdej firmie znajduje się w pełni wyposażony pokój konferencyjny. Jeśli więc w siedzibie przedsiębiorstwa nie ma właściwych warunków do realizacji procesów rekrutacyjnych, świetnym pomysłem jest skorzystanie z usług hotelu. W Hotelu Amber chętnie współpracujemy z firmami, które potrzebują dodatkowej przestrzeni biznesowej.

Naszymi ważnymi klientami są również specjaliści HR odpowiedzialni za zorganizowanie rekrutacji zakrojonych na szeroką skalę. Czasami konieczne jest zaproszenie na rozmowę wielu kandydatów, a porozmawianie z każdym może zająć nawet cały dzień lub dłużej. Dzięki pakietowi rekrutacyjnemu pracownik jest w stanie maksymalnie skupić się na swoim zadaniu, natomiast w wolnej chwili może odpocząć w pokoju, zjeść szybki posiłek w restauracji oraz odprężyć się wieczorem w SPA. Ponadto oferujemy pokoje z biurkami, w związku z czym nie ma problemu także z przygotowaniem się do kolejnego dnia pracy. Na rekrutację w hotelu często decydują się też firmy, które chcą po prostu zerwać z formalną atmosferą panującą podczas tego typu spotkań. Rozmowa na neutralnym gruncie pomaga wyeliminować stres i poczuć się swobodniej. Z naszego pakietu specjalnego dotyczącego rekrutacji z powodzeniem mogą więc korzystać zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwa. Zapraszamy!

Pakiet rekrutacyjny zawiera:

  • Nocleg
  • Parking
  • Śniadania
  • Dostęp do Sali Rekrutacyjnej
  • Strefy relaksu 50 % taniej
  • Wi-Fi

CENY PAKIETU

CENY PAKIETU

1 osobowy

2 osobowy

sala + nocleg

400 zł

450 zł

sala + nocleg + sala

500 zł

550 zł

sala + nocleg + sala + nocleg

700 zł

800 zł

sala + nocleg + sala + nocleg + sala

800 zł

900 zł

Hotel Amber w Gdańsku, miejsce na idealny wypoczynek, relaks, spa