baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Pakiety przygotowywane przez hotele to doskonały sposób na ograniczenie kosztów związanych zarówno z wakacjami, jak i podróżą służbową. Pakiety umożliwiają korzystanie w dobrej cenie nie tylko z noclegów, ale również wybranych atrakcji znajdujących się na terenie obiektu. Ponadto czasami oferty specjalne uwzględniają też dostęp do różnego rodzaju udogodnień, które w standardowym cenniku są dodatkowo płatne.

Pakiety dla rodzin

Największą popularnością cieszą się pakiety rodzinne, dzięki którym wyjazd z dziećmi może kosztować mniej i zarazem być bardziej komfortowy. W ramach takich ofert goście zazwyczaj mogą spodziewać się nieograniczonego dostępu do parkingu samochodowego, zniżek na wypożyczenie sprzętu sportowego oraz bezpłatnych wstępów np. do strefy SPA czy na place zabaw. Warto też zapytać o późne wymeldowanie, pozwalające w pełni wykorzystać wyjazd. Oferty specjalne przeznaczone dla rodzin z dziećmi zwykle obejmują także możliwość tańszego stołowania się w hotelowej restauracji.

Pakiety na specjalne okazje

Pakiety hotelowe doskonale sprawdzają się jako pomysł na świętowanie ważnej okazji, np. rocznicy ślubu, wieczoru panieńskiego, urodzin. Voucher na pobyt można również podarować bliskiej osobie, która np. żyje w ciągłym stresie i potrzebuje wizyty w SPA. Na Walentynki i romantyczne chwile we dwoje strzałem w dziesiątkę będzie wykupienie pakietu z kolacją przy świecach, relaksującymi zabiegami i kwiatami na powitanie. Natomiast organizatorki wieczorów panieńskich powinny szukać ofert uwzględniających przede wszystkim kompleksowe zabiegi w SPA oraz możliwość przygotowania uroczystych kolacji. Zestresowani ucieszą się z kolei z masażu odprężającego, dostępu do sauny oraz noclegu w pokoju o podwyższonym standardzie.

Pakiety biznesowe

Z ofert specjalnych mogą też korzystać firmy. Dla takich klientów ważną kwestię stanowi optymalizacja kosztów, jednak równie istotne jest zapewnienie pracownikom i uczestnikom eventów firmowych warunków sprzyjających efektywnej pracy oraz nauce. Organizacja konferencji w hotelu ze SPA pozwoli połączyć odpoczynek z realizacją zawodowych zobowiązań – po spotkaniu goście będą mogli udać się na masaż czy sesję w saunie. Ponadto oferty specjalne dla firm często obejmują różnorodny bufet, darmowe kolacje i nieograniczony dostęp do sieci.

Z pakietami hotelowymi łatwiej o oszczędności podczas podróży, a jednocześnie urozmaicenie jej o dodatkowe atrakcje. Przed zarezerwowaniem noclegu warto więc zapytać w recepcji o tego typu oferty – ich dostępność, warunki i ceny mogą różnić się m.in. ze względu na sezon.