baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Pobyt w komfortowym hotelu przekłada się na udany wyjazd. Istotną kwestią dla większości gości jest możliwość odpoczynku po całym dniu spędzonym na spotkaniach biznesowych lub zwiedzaniu – czysty i zadbany pokój, odpowiednio wyposażona łazienka, wygodne łóżko, ładny widok rozciągający się z okna. Dobrze zaprojektowany pokój hotelowy powinien być dostosowany do liczby i potrzeb wynajmujących go osób, dlatego w naszej ofercie znajdują się pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz te typu studio. Ostatnie z nich stanowią osobną klasę pokoi. Poniżej przedstawiamy ich krótką charakterystykę.

Przestronne pokoje hotelowe typu studio

Goście hotelowi cenią wynajmowane pokoje za czystość, wygodę, estetykę – nowoczesny design zrównoważony klasycznymi elementami stanowi najbardziej preferowane rozwiązanie. Przede wszystkim jednak poszukują pokoi stwarzających idealne warunki zarówno do pracy, jak i do odpoczynku. Pokoje typu studio są niezwykle przestronne i komfortowe. Projektuje się je z myślą o rodzinach podróżujących z dziećmi, przyjaciołach pragnących dzielić się kosztami wynajmu hotelu lub bliskich współpracownikach przebywających na wyjeździe służbowym.

Naszym gościom proponujemy pokoje typu studio składające się z dwóch wyodrębnionych sypialni połączonych korytarzem, części wypoczynkowej i łazienki. Pokoje te są dostępne w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. W obu w jednej sypialni znajdują się dwa łóżka pojedyncze, a w drugiej jedno podwójne. Każdy ze wspomnianych pokoi posiada nowoczesne udogodnienia, w tym minibar, lodówkę, sejf, sprzęt do prasowania, suszarkę do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków. Każdy wyposażono również w telefon, radio i telewizor.

Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości biznesowych, wydzieliliśmy w nich przestrzeń do pracy – wszystkie nasze pokoje typu studio mają wygodne biurko, ergonomiczne krzesło, szybkie łącze internetowe. Przy czym w wersji deluxe oferujemy goszczonym przez nas osobom dodatkowe udogodnienia takie jak klimatyzacja, wysokiej klasy materace i zestaw kawowy.

Podsumowując, pokoje typu studio muszą składać się z dwóch sypialni połączonych korytarzem i łazienki tworzących razem spójną całość. Ponadto powinny wyróżniać się przemyślanym rozkładem mebli i pozostałych sprzętów oraz mieć liczne udogodnienia.