baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Pakiet Konferencyjny

Pakiet konferencyjny – Hotel Amber Gdańsk

Poszukujecie Państwo miejsca na konferencję w Trójmieście? Przyjechaliście do Gdańska lub planujecie przyjechać wkrótce nad morze w sprawach służbowych? Dobrze trafiliście! Nasz hotel to doskonałe miejsce nie tylko do wypoczynku, ale i pracy oraz organizacji spotkań biznesowych różnego typu. Dla wszystkich przyjeżdżających do Gdańska w interesach przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet konferencyjny. Położenie hotelu w centrum Gdańska zapewnia bezproblemowy dojazd do nas z różnych części miasta oraz innych miejscowości. Nasza lokalizacja ułatwia również szybkie dotarcie na firmowe wydarzenie organizowane na obszarze Trójmiasta, zaś wyposażenie hotelu Amber – prowadzenie spokojnej pracy w pokoju hotelowym lub odrębnej sali. Gościom zapewniamy pyszne śniadania w formie bufetu, a dodatkowo możliwość skorzystania z naszego zaplecza technicznego do organizacji konferencji, przeprowadzenia rekrutacji, szkoleń i innych działań.

Relaks po konferencji

Po wielogodzinnej konferencji polecamy wizytę w świetnie wyposażonej Strefie Relaksu, w której znajduje się m.in. sauna, wanna spa i natryski z biczami wodnymi. Strefa dostępna jest całodobowo dla wszystkich Gości hotelu. Niepowtarzalny klimat panujący w strefie SPA sprawi, że nawet jednodniowy pobyt będzie dla Państwa doskonałą okazją do załatwienia spraw służbowych i wypoczynku.

Strefa SPA dla gości hotelu

Po za przestronnymi i wygodnymi pokojami naszym gościom proponujemy relaks w hotelowej strefie SPA. Wstęp do strefy relaksu SPA dla Gości hotelu Amber jest bezpłatny. Niepowtarzalna kameralna atmosfera sprawia że nawet krótki pobyt w naszym hotelu zapewni relaks i poprawi samopoczucie po intensywnych spotkaniach biznesowych.

Pakiet konferencyjny zawiera:

  • Nocleg w pokoju z dużym łóżkiem lub 2 pojedynczymi łóżkami
  • Parking strzeżony
  • Śniadania – bogaty bufet
  • Możliwość doliczenia usługi gastronomicznej
  • Szybkie, darmowe Wi-Fi (bezprzewodowe i kablowe)
  • Strefy relaksu 50 % taniej
  • Zniżka 50% na masaże
  • Późne wymeldowanie (16:00)
  • Serwis kawowy od 17zł/os 
  • Sale konferencyjne od 200zł/sala

CENY PAKIETU

CENY PAKIETU 1 OSOBA 2 OSOBY
Standard De Luxe Standard De Luxe
1 noc 200 zł 230 zł 260 zł 310 zł
2 noce 380 zł 440 zł 500 zł 550 zł
3 noce 510 zł 600 zł 720 zł 770 zł

Oferta jest dostępna do 31.12.2021

Hotel Amber w Gdańsku, miejsce na idealny wypoczynek, relaks, spa