Pakiet Romantyczny

Pakiet romantyczny

Szukacie Państwo pomysłu na romantyczną niespodziankę? Chcielibyście spędzić niezapomniane chwile z najbliższą sercu osobą w komfortowych warunkach? Mamy dla Was w ofercie pakiet romantyczny! To atrakcyjna propozycja dla wszystkich chcących spędzić nastrojowy czas w trójmiejskim hotelu, skąd blisko do morza, centrum Gdańska i w różne urokliwe zakątki całego Trójmiasta. Czego mogą spodziewać się Goście, którzy przybywają do naszego hotelu na romantyczny pobyt?

Poza doskonale wyposażonym i komfortowym pokojem hotelowym na Państwa powitanie czekają butelka wina musującego i róża. Zapewnimy Wam miłą atmosferę, zorganizujemy nastrojową kolację przy świecach oraz zaproponujemy zniżki na znajdujące się w naszej ofercie dodatkowej masaże. A na zakończenie dnia czekać będzie na Was godzinny wypoczynek w Strefie Relaksu – do Waszej wyłącznej dyspozycji!

Doskonała lokalizacja

Hotel Amber położony jest w malowniczej okolicy: na wzgórzu i w bliskim sąsiedztwie morza. Tak urokliwe otoczenie stwarza doskonałą okazję do romantycznego spaceru i spędzenia wolnego czasu z najbliższą osobą. W trakcie, gdy Państwo będziecie się spędzać ze sobą czas, nasi kucharze przygotują dla Was wykwintny posiłek. Zadbamy o odpowiedni nastrój!

Godzina dla Was

Goście Hotelu Amber mogą gratis skorzystać z hotelowej Strefy Relaksu i nabrać sił oraz zregenerować ciało w naszym SPA. Jednak Goście korzystający z Pakietu Romantycznego mogą przez godzinę przebywać tam wyłącznie sami. To niepowtarzalna okazja, by oddać się głębokiemu relaksowi, odprężyć i nabrać sił przed zwiedzaniem okolicy czy wizytami w Trójmieście.

Strefa SPA dla gości hotelu

Po za przestronnymi i wygodnymi pokojami naszym gościom proponujemy relaks w hotelowej strefie SPA. Niepowtarzalna kameralna atmosfera sprawia że nawet krótki pobyt w naszym hotelu zapewni relaks i poprawi samopoczucie po intensywnych spotkaniach biznesowych.

Pakiet Romantyczny zawiera:

  • Nocleg w pokoju z łożem King Size
  • Parking
  • Śniadania
  • Romantyczną kolację przy świecach i z lampką wina
  • Kolację standardową (przy 2 i 3 nocach)
  • 1 godzinę Strefy Relaksu na wyłączność
  • Późne wymeldowanie (16:00)
  • Butelka wina musującego
  • Zniżkę 50% na masaże
  • uroczysta kolacja z karty w limicie 55zł/os

CENY PAKIETU

Termin 16 VI – 31 VIII

1 dzień

2 dni

3 dni

510

880

1230

 

Termin 1 V - 15 VI oraz 1 IX – 30 IX

1 dzień

2 dni

3 dni

450

790

1090

 

Termin 1 X – 30 IV

1 dzień

2 dni

3 dni

380

670

940

Pakiet nie obowiązuje w Walentynki + 100 zł/noc

Ilość pakietów ograniczona. O dostępność prosimy pytać pod numerem telefonu 795 005 915 lub 58 710 72 24

Hotel Amber w Gdańsku, miejsce na idealny wypoczynek, relaks, spa