baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Promocja

Promocja dla nowych firm 

Położenie Hotelu Amber w centrum Gdańska predestynuje go do organizacji różnego rodzaju firmowych imprez na terenie naszego obiektu. Dlatego z myślą o klientach biznesowych mamy w ofercie nie tylko propozycję organizacji konferencji nad morzem, ale również promocje dla nowych firm odwiedzających Gdańsk, a planujących współpracę z Hotelem Amber. Dla takich właśnie Klientów przygotowaliśmy promocję oferującą kolację gratis do noclegu. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

Relaks po pracy

Nasz hotel oferuje nie tylko przestronne i komfortowe pokoje oraz dogodną przestrzeń do pracy i działań biznesowych. Rozumiemy też, jak bardzo stresujące może być prowadzenie biznesu. Dlatego naszym biznesowym Gościom po ciężkim dniu pracy proponujemy relaks w hotelowej strefie SPA. Niepowtarzalna, kameralna atmosfera panująca w Amber sprawi, że nawet krótki pobyt w naszym hotelu zagwarantuje Państwu relaks i poprawi samopoczucie po intensywnych spotkaniach biznesowych.

Dlaczego warto zorganizować spotkanie biznesowe nad morzem?

Konferencje oraz szkolenia to ważny obszar zainteresowań wielu nowoczesnych firm. Organizatorzy tego typu eventów powinni więc zadbać o to, by wydarzenie prezentowało wysoki poziom merytoryczny, a jednocześnie odbywało się w lokalizacji, która podkreśli jego rangę. Trójmiasto to idealny wybór. Możliwość połączenia pracy z relaksem z pewnością okaże się atutem, który zwróci uwagę wielu potencjalnych uczestników. Po intensywnym wysiłku umysłowym warto wybrać się na spacer wzdłuż brzegu morza lub po gdańskim Starym Mieście – położenie Hotelu Amber pozwala znaleźć kompromis między zaangażowaniem się w intensywne wyzwania zawodowe a potrzebą wyciszenia się i zrelaksowania.

W naszym hotelu mogą odbywać się również imprezy integracyjne oraz firmowe bankiety. Posiadamy w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne, ponadto dodatkową gwarancję pomyślnego przebiegu takich wydarzeń stanowi nasze wieloletnie doświadczenie. Co roku organizujemy wesela i bale, w których uczestniczy nawet ok. 200 osób, dlatego można nam zaufać i bez obaw powierzyć obowiązki związane z przygotowaniem biznesowych eventów. Wielu klientów zostaje z nami na dłużej, a specjalny pakiet promocyjny dla nowych firm jest naszym zaproszeniem do samodzielnego przekonania się, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa wymagania i zorganizować event, który stanie się wizytówką Państwa firmy. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty – jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, z przyjemnością rozwiejemy każdą wątpliwość podczas bezpośredniej rozmowy lub za pośrednictwem formularza online.

Pakiet dla nowych firm zawiera:

  • Nocleg dla jednej osoby w pokoju z dużym łóżkiem lub 2 pojedynczymi łóżkami
  • Parking strzeżony
  • Śniadania – bogaty bufet
  • Możliwość doliczenia usługi gastronomicznej
  • Szybkie darmowe Wi-Fi (dostęp bezprzewodowy i przy pomocy kabla)
  • Dostęp do Strefy Relaksu
  • Późne wymeldowanie (16:00)
  • Kolacja  GRATIS

Zasady promocji:

Pakiet dla nowych firm skierowany jest do przedsiębiorstw planujących skorzystać z naszych usług po raz pierwszy. Cena noclegu obliczana jest według stawki dnia dostępnej w panelu rezerwacyjnym. Wszyscy Goście hotelowi – pracownicy Państwa firmy – mogą bezpłatnie skorzystać ze strefy SPA. Polecamy również zapoznanie się z innymi promocjami przygotowanymi z myślą o firmach.

Hotel Amber w Gdańsku, miejsce na idealny wypoczynek, relaks, spa