baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Tak wyjątkowa okazja jak Walentynki wymaga szczególnej oprawy – każdego roku warto zadbać o to, by 14 luty został w pamięci na długo i wiązał się z samymi ciepłymi wspomnieniami. Doskonałym pomysłem na oryginalny Dzień Zakochanych jest zabranie swojej drugiej połówki do komfortowego hotelu. Podczas wybierania celu podróży najlepiej skupić się na obiektach, które oferują dostęp do strefy SPA, a jednocześnie znajdują się w malowniczej lokalizacji. Idealnym miejscem dla par są zwłaszcza okolice nadmorskie.

Gdzie spędzić Walentynki?

Na Walentynki hotele często przygotowują niecodzienne oferty, dzięki którym pary mogą cieszyć się niezapomnianym, wygodnym pobytem. Na osoby zdecydowane na wykupienie pakietu specjalnego czekają różnego rodzaju atrakcje i udogodnienia, w tym np. pokój z łóżkiem king size oraz szampan i kwiaty na powitanie. Ponadto pary organizujące wyjazd w ramach ofert walentynkowych mogą celebrować chwile tylko we dwoje podczas romantycznej kolacji przy świecach lub odprężających zabiegów w hotelowym SPA. Rozluźniający masaż gorącymi kamieniami czy uspokajająca wizyta w saunie poprawią samopoczucie i skutecznie pomogą zapomnieć o wszelkich zmartwieniach.

Wyjazd nad morze – pomysł na niezapomniane Walentynki

SPA i komfortowy nocleg to jednak nie wszystko – wielu parom trudno wyobrazić sobie Walentynki bez spaceru po malowniczej okolicy. Znakomitą scenerię dla zakochanych stanowi morze, dlatego właśnie ta lokalizacja jest szczególnie polecana na wspólny wyjazd. Chociaż pogoda w lutym może pokrzyżować plany na długie piesze wycieczki, nadbałtyckie plaże zdecydowanie są warte zobaczenia również zimą. Dobrym zabezpieczeniem przed niesprzyjającą aurą jest zarezerwowanie pobytu w hotelu SPA w Trójmieście – w Gdańsku, Gdyni i Sopocie nie sposób się nudzić, nawet w mroźne dni. Spacer brzegiem morza i po molo można uzupełnić o podziwianie lokalnych zabytków oraz pozostałych atrakcji turystycznych: teatrów, muzeów, parków itp.

Podróż tylko we dwoje sprawi, że 14 luty upłynie w wyjątkowej atmosferze, umożliwiającej nacieszenie się sobą i oderwanie od codziennych trosk. Warto jednak pomyśleć o organizacji takiego pobytu jak najszybciej. Pary coraz chętniej decydują się na spędzenie Walentynek poza domem, w związku z czym tuż przed Dniem Zakochanych pakiety specjalne mogą być już niedostępne.