baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Sylwester to szczególny dzień w roku. Z jednej strony skłania do podsumowań i refleksji, z drugiej zaś pozwala snuć plany na przyszłość. Oprócz tego jest także okazją do wspaniałej zabawy. Poszukujemy więc sposobów, aby był naprawdę wyjątkowy. Coraz popularniejsze są zatem sylwestrowe wyjazdy, na które wybieramy urokliwe zakątki. Dowiedz się, jaki jest sposób na niezapomnianą zabawę sylwestrową w hotelu nad morzem.

Dlaczego warto spędzić sylwestra poza domem?

Jeszcze jakiś czas temu najpopularniejszym sposobem obchodzenia sylwestra były tzw. domówki. I choć w dalszym ciągu mają one swoich zwolenników, coraz więcej osób decyduje się na spędzenie tego czasu poza domem. Jest to doskonałe rozwiązanie z wielu powodów. Przede wszystkim nie trzeba się martwić o przygotowanie posiłków dla gości. Zamiast wielu godzin w kuchni, można skupić się na zadbaniu o siebie i w pełni się zrelaksować. Co więcej, w związku z Nowym Rokiem można skorzystać z kilku dni wolnego bez konieczności brania dłuższego urlopu w pracy. Dzięki temu mamy niepowtarzalną okazję na zimowy wypoczynek. Jeśli do tego zdecydujemy się na urokliwe miejsce, z pewnością zapamiętamy sylwestra na długo. A jest też szansa, że przez cały rok będziemy przyjemnie spędzać czas, bowiem jak głosi powiedzenie jaki sylwester, taki cały rok.

Największe zalety sylwestra nad morzem

Sylwester spędzony w świetnej atmosferze potrafi poprawić nastrój na wiele dni. Tę wyjątkową noc warto zatem zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Doskonałym sposobem pożegnania starego roku jest wyjazd nad morze. Wystarczy wybrać dobry hotel w Gdańsku i cieszyć się wszystkimi walorami Bałtyku.

Przy okazji sylwestrowej zabawy będzie można korzystać z uroków Morza Bałtyckiego, tym bardziej, że zima nad morzem jest nie tylko piękna, ale przynosi także wiele korzyści dla zdrowia. Kiedy w innych rejonach Polski jakość powietrza pozostawia wtedy wiele do życzenia, alerty antysmogowe nie dotyczą nadmorskich miejscowości. Brak smogu powoduje, że bez obaw można się oddać zimowej aktywności i korzystać z walorów długich spacerów nadmorskim brzegiem. A tych jest naprawdę sporo. Spacer po plaży ma doskonały wpływ na nasze zdrowie. Jako że w nadmorskim powietrzu znajduje się zdecydowanie więcej jodu niż na innych terenach, doskonale wpływa to na poprawę funkcjonowania całego organizmu, w szczególności zaś układu odpornościowego. 

Oprócz tego, że będziemy mogli wziąć udział w zabawie sylwestrowej poza domem, zyskamy także okazję do zwiedzania nadmorskich miejscowości i korzystania z walorów zimowych spacerów morskim brzegiem.

Jak wybrać hotel na wyjazd sylwestrowy?

Aby sylwestrowy pobyt nad morzem był naprawdę udany, warto postawić na renomowany hotel. Zabawa organizowana celem powitania nowego roku może stanowić główną, ale nie jedyną atrakcję wyjazdu. Wypad z rodziną lub przyjaciółmi zyska dodatkowy walor, jeśli wybierzemy hotel oferujący gościom specjalne udogodnienia. Jego lokalizacja i stała oferta pozwolą miło spędzić czas w okresie noworocznym. Warto zwrócić uwagę na hotele w Gdańsku ze względu na wyjątkowe walory turystyczne tego miejsca. Świątecznie udekorowane trójmiejskie ulice emanują wspaniałą atmosferą, co z pewnością uprzyjemni pobyt. Wybierając hotel, warto także zwrócić uwagę na to, czy zapewnia on dodatkowe atrakcje, z których będzie można skorzystać w razie niesprzyjającej aury. Jeśli po całodziennym pobytu na mrozie, będziemy chcieli ogrzać się i zrelaksować, ogromnym walorem będzie strefa saun, a także hotelowe SPA. Strefa Relaksu uprzyjemni oczekiwanie na wyjątkową noc sylwestrową, pomoże także zregenerować siły po szampańskiej zabawie. Bal sylwestrowy w takim miejscu na długo pozostanie w pamięci.

Sylwester nad morzem to doskonały pomysł na wspaniałą zabawę, ale także na zimowy urlop. Jeśli zdecydujemy się na hotel w atrakcyjnej lokalizacji ze strefą SPA, z pewnością wrócimy wypoczęci i zregenerowani, a powitanie Nowego Roku na długo pozostanie nam w pamięci.