baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

W myśl popularnego powiedzenia, jaki Sylwester, taki cały rok. Niestety, trudno jest zbadać wpływ ostatniej nocy starego roku na kolejnych 12 miesięcy. Nie zmienia to jednak faktu, że Sylwester spędzony w świetnej atmosferze potrafi poprawić nastrój na wiele dni. Tę noc warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Doskonałym sposobem pożegnania starego roku jest wyjazd nad morze. Wystarczy wybrać dobry hotel w Gdańsku i cieszyć się wszystkimi walorami polskiego wybrzeża.

Morze jest piękne nie tylko latem

Bałtyk to oczywisty cel wakacyjnych podróży. Nie wszyscy urlopowicze poznali jego walory poza letnim sezonem. Tymczasem wiosna, jesień oraz zima nad morzem mogą być równie piękne i ciekawe. Każda z pór roku jest atrakcyjna i pozwala poznać Bałtyk z nowej perspektywy. Sylwester to dobry pretekst, aby wybrać się nad morze zimą. Fani narciarstwa mogą cieszyć się urokami białego puchu w górach, a noc sylwestrową spędzić wśród szumu fal.
Zabawa organizowana celem powitania nowego roku może stanowić główną, ale nie jedyną atrakcję wyjazdu. Wypad z rodziną lub przyjaciółmi zyska dodatkowy walor, jeśli wybierzemy hotel oferujący gościom specjalne udogodnienia. Jego lokalizacja i stała oferta pozwolą miło spędzić czas w okresie noworocznym. Warto zwrócić uwagę na hotele w Gdańsku: miasto samo w sobie jest atrakcyjne, każdy turysta znajdzie w nim coś dla siebie.

Dobry hotel zapewni fantastyczny relaks

Hotel Amber Gdańsk to przykład miejsca o doskonałej lokalizacji, która znacznie ułatwia zwiedzanie nie tylko zabytkowego Starego Miasta, ale także Sopotu i Gdyni. Świątecznie udekorowane miasta emanują wyjątkową atmosferą, toteż zimowy spacer (mimo niskich temperatur) po ulicach Trójmiasta jest bardzo przyjemny. W gdańskim hotelu na Gości czekają komfortowo wyposażone pokoje z malowniczym widokiem, restauracja serwująca znakomite posiłki oraz SPA. Strefa Relaksu uprzyjemni oczekiwanie na wyjątkową noc sylwestrową, pomoże także zregenerować siły po szampańskiej zabawie. Bal sylwestrowy w takim miejscu na długo pozostanie w pamięci.