baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Trójmiasto, które stanowi jedną z najpopularniejszych wakacyjnych destynacji w Polsce, posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę hotelową. Oferta hotelowa Gdańska, Sopotu i Gdyni jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odmiennych grup docelowych.

Przyjezdni mogą wybierać wśród luksusowych hoteli o międzynarodowej sławie, ośrodków wypoczynkowych stworzonych z myślą o rodzinach podróżujących z dziećmi, pensjonatów serwujących domowe posiłki. Goście dokonując wyboru hotelu, kierują się przede wszystkim własnymi preferencjami dotyczącymi między innymi wyposażenia wynajmowanego pokoju. Nie bez znaczenia pozostają także ich możliwości finansowe. Poniżej przyglądamy się bliżej bazie noclegowej Trójmiasta i sprawdzamy, czym może się poszczycić.

Krótka charakterystyka oferty hotelowej Trójmiasta

Rynek hotelowy Trójmiasta nieustannie się rozwija, a jego potencjał dostrzegają nie tylko lokalni, ale również międzynarodowi inwestorzy. Najwięcej do zaproponowania przyjezdnym ma Gdańsk. Nowe hotele powstają w nim przede wszystkim w pobliżu Starego Miasta i na Wyspie Spichrzów. Sporym zainteresowaniem cieszą się także postoczniowe okolice Młodego Miasta. Trójmiejskie hotele zachwycają przemyślanym designem i ciekawym położeniem. Są wygodne, nowoczesne, urządzone ze smakiem i pomysłem. Mają rozbudowaną ofertę gastronomiczną, a w menu ich restauracji można znaleźć lokalne potrawy, które szefowie kuchni przygotowują ze świeżych produktów dostarczanych przez miejscowych sprzedawców. Cześć z nich posiada także własne centrum konferencyjne i strefę wellness. Warto zaznaczyć, że dzięki bliskości morza i rozbudowanej sieci komunikacyjnej Gdańsk pozostaje atrakcyjny dla turystyki przez cały rok.

Idealny hotel w Gdańsku powinien znajdować się w pobliżu głównych atrakcji miasta, a jednocześnie stwarzać idealne warunki do odpoczynku po całodziennym zwiedzaniu. Nasz trzygwiazdkowy hotel spełnia oba wymogi. Po pierwsze, położony w centrum Gdańska zachęca do skorzystania z trójmiejskiej oferty kulturalno-rozrywkowej. Po drugie, dostępne w nim pokoje są niezwykle komfortowe i przystosowane do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i klientów biznesowych, a z ich okien rozciąga się wspaniały widok na okoliczne lasy i pobliską Zatokę Gdańską. W naszym hotelu w Gdańsku można poza tym smacznie zjeść, zorganizować konferencję naukową bądź spotkanie biznesowe, a także skorzystać z oferty nowoczesnego SPA.