baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Osoby podróżujące służbowo zazwyczaj szukają innych udogodnień niż turyści – podczas delegacji ważne jest nie tylko miejsce do odpoczynku, ale również do pracy. W nowoczesnych obiektach hotelarskich goście odbywający podróż w związku z wykonywaną pracą mogą czuć się w pełni komfortowo i z sukcesem wypełniać swoje zawodowe obowiązki.

Dostęp do stref biznesowych

Podczas szukania hotelu, który będzie stanowił bazę noclegową w trakcie delegacji, należy skupić się przede wszystkim na trzech kwestiach: dostępie do stref biznesowych, wyposażeniu pokoju oraz możliwości wykupienia pobytu z wyżywieniem. Specyfika wyjazdów związanych z pracą różni się od wycieczek typowo wakacyjnych czy weekendowych, dlatego nie każdy hotel jest dobrym celem podróży służbowych. W Hotelu Amber do dyspozycji gości pozostają nie tylko strefy relaksu lubiane przez turystów, lecz też sale konferencyjne, będące idealnym miejscem spotkań z klientami – negocjacje umów, rozmowy rekrutacyjne, prezentacje odbędą się więc w odpowiednich warunkach.

Wyposażenie pokoju

Kolejnym ważnym kryterium przy wyborze noclegu powinno być wyposażenie pokoju. Goście będący w delegacji potrzebują zarówno przestrzeni do odpoczynku, jak i do realizowania swoich zadań zawodowych. W związku z tym przed wyjazdem należy upewnić się, że w pokoju oprócz wygodnego łóżka i funkcjonalnej łazienki znajduje się także biurko. Dużym udogodnieniem jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Ponadto podczas rezerwowania noclegu warto zwrócić uwagę, czy w hotelu można skorzystać z sejfów, dzięki którym nie trzeba martwić się o organizację bezpiecznego miejsca dla dokumentów i laptopów z danymi wrażliwymi.

Kompleksowe wyżywienie

Dla gości podróżujących służbowo sporym ułatwieniem jest możliwość swobodnego korzystania z hotelowej restauracji. Turyści często łączą wyżywienie hotelowe z obiadami w regionalnych lokalach gastronomicznych, ale podczas delegacji zwykle nie ma na to czasu. Właśnie dlatego śniadanie w formie szwedzkiego stołu to punkt obowiązkowy dla większości osób szukających noclegów w związku z wyjazdem z pracy. Dodatkowo tacy goście chętnie odwiedzają hotelową restaurację również w porze obiadów i kolacji – dzięki wykupieniu pobytu z kompleksowym wyżywieniem można więcej czasu wygospodarować na wypełnienie zawodowych zobowiązań.

Poza tym warto rozglądać się za obiektami hotelarskimi w korzystnych lokalizacjach. Z naszego hotelu w centrum Gdańska można szybko dostać się do wszystkich ważnych punktów na mapie Trójmiasta, blisko jest też nad morze. Ogromne ma także dostępność parkingu – zaparkowanie samochodu w sercu dużych miast może być problematyczne (zwłaszcza w sezonie wakacyjnym), dlatego gwarancja miejsca parkingowego jest sporym udogodnieniem.