baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Zorganizowanie firmowej konferencji może być ważnym elementem budowania wizerunku firmy i zwiększania jej pozycji na rynku. Na taki krok w ostatnich latach w Polsce decyduje się coraz więcej właścicieli firm. Żeby takie plany mogły jednak przynieść takie efekty, jak tego oczekują, niezbędne jest najpierw wybranie odpowiedniego miejsca na organizację takiego spotkania. Liczy się przy tym zarówno miasto lub region, w którym zorganizujemy spotkanie, jak i sam hotel, w którym zostaną zapewnione odpowiednie warunki do spotkań konferencyjnych. Hotel Amber w Gdańsku już od wielu lat zajmuje się organizowaniem różnego typu spotkań firmowych.

Dlaczego Gdańsk jest idealnym miejscem do zorganizowania firmowej konferencji?

Gdańsk to jedno z najchętniej wybieranych miejsc do organizacji różnego typu wyjazdowych spotkań biznesowych. Wpływ na podjęcie takich decyzji ma wiele rzeczy. Przede wszystkim możliwości, jakie zapewnia samo miasto. Jest w nim do zobaczenia wiele zabytków, dzięki czemu w trakcie organizowanej konferencji, jej goście mają gdzie spędzić swój czas wolny.

Dużym ułatwieniem dla właścicieli firm jest to, że w Gdańsku dostępnych jest też wiele ośrodków i hoteli, których oferty skierowane są do klientów biznesowych i w których znajduje się wiele wygodnych, dużych sal konferencyjnych. Amber już od lat jest uważany za jeden z najlepszych i najbardziej cenionych hoteli do organizacji konferencji w Gdańsku. Dysponujemy nie tylko wygodnymi salami konferencyjnymi, w których pomieści się ponad 200 osób, ale również jesteśmy w stanie zapewnić każdemu uczestnikowi tego typu spotkania firmowego wygodne miejsca noclegowe z pełnym wyżywieniem.

Oferta organizacji konferencji w hotelu Amber

W salach konferencyjnych w naszym hotelu dostępne są nowoczesne urządzenia, które dają klientom możliwość zorganizowania spotkań w takiej formie, jak mają zaplanowane. Sale konferencyjne w hotelu Amber znajdują się na trzech piętrach budynku. Dzięki temu nawet jeżeli w tym samym czasie w hotelu zorganizowanych jest więcej konferencji lub szkoleń firmowych, nie ma ryzyka, że w którymś momencie zaproszeni na różne spotkania goście będą sobie przeszkadzali.

Teren hotelu jest duży i dzięki temu przedstawiciele wszystkich biorących w zorganizowanych spotkaniach firm, mają zapewnioną odpowiednią ilość miejsca, tylko dla siebie.