baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Zaplanowanie zarówno wieczoru panieńskiego, jak i kawalerskiego to spore wyzwanie. Tego typu wydarzenia umacniają przyjaźń i zostają w pamięci do końca życia, dlatego organizatorzy muszą wykazać się dużym zaangażowaniem. Idealnym miejscem na takie spotkania jest luksusowy hotel, oferujący szereg ciekawych atrakcji i udogodnień – dostępność strefy wellness oraz restauracji i baru sprawi, że żaden z uczestników nie będzie narzekać na nudę.

Wieczór panieński w SPA

Z pobytu w hotelu SPA szczególnie powinna ucieszyć się Panna Młoda, która dzięki rytuałom pielęgnacyjnym i zabiegom odprężającym będzie mogła jeszcze lepiej przygotować się do ślubu. Uczestniczki wieczorów panieńskich chętnie korzystają z peelingów oraz zabiegów nawilżających na twarz i dekolt, często decydują się też na sesje w saunie i wizyty w gabinetach masażystów. Po pobycie w SPA skóra jest głęboko odżywiona i w pełni gotowa na nałożenie makijażu, ale to nie jedyne korzyści wynikające ze spędzenia wieczoru w strefie wellness. Tuż przed ślubem każdej Pannie Młodej trudno się odprężyć i znaleźć chwilę tylko dla siebie, w związku z czym ogromne znaczenie ma także zredukowanie stresu i osiągnięcie stanu głębokiego relaksu.

Czy SPA to dobre miejsce na organizację wieczoru kawalerskiego?

Mogłoby się wydawać, że w strefie wellness lepiej odnajdują się kobiety, jednak w ostatnich latach ten stereotyp wyraźnie traci na sile. W luksusowym hotelu SPA również mężczyźni nie mogą narzekać na brak zajęć. Klasyczny masaż relaksacyjny czy regenerująca sesja w saunie to świetne propozycje na wstęp do niezapomnianego wieczoru kawalerskiego, który następnie może przenieść się do hotelowej restauracji lub baru. Natomiast po długiej nocy każdy z uczestników będzie mógł odpocząć w komfortowym pokoju.

Dla przyszłych nowożeńców, którzy przez wiele miesięcy są zajęci intensywnymi przygotowaniami do ślubu, spotkanie w gronie przyjaciół podczas wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego jest często ostatnią okazją do nabrania tchu przed najważniejszym dniem w życiu. W hotelach SPA można połączyć zabawę z odpoczynkiem, dlatego trudno znaleźć lepsze miejsce na organizację takich imprez.