baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Wybranie prezentu, który naprawdę spodoba się osobie obdarowywanej, to bardzo trudne zadanie. Często nawet wielogodzinne poszukiwania wyjątkowego, spersonalizowanego upominku nie przynoszą pożądanego efektu i kończą się zakupem klasycznych podarunków, np. kolczyków, kosmetyków, książek. Chociaż takie przedmioty stanowią cenną pamiątkę, czasami warto podarować bliskiej osobie wspomnienia zamiast rzeczy – zwłaszcza z okazji ważnych wydarzeń w roli prezentu świetnie sprawdzi się voucher do hotelu SPA.

Pomysł na oryginalny prezent dla dwojga – voucher na pobyt w hotelu SPA

Bon na pobyt w luksusowym hotelu to rewelacyjna niespodzianka dla osób w dowolnym wieku – oferty przygotowywane przez SPA są tak szerokie, że każdy łatwo znajdzie w nich zabieg dobrze dopasowany do swoich potrzeb. Voucher można więc śmiało podarować rodzicom, dziadkom i rodzeństwu, a także przyjaciołom oraz znajomym. Trzeba mieć jednak na uwadze, że tego typu prezent nie należy do najtańszych, dlatego warto rozważyć jego zakup razem z innymi gośćmi zaproszonymi na daną uroczystość. Wspólny porządny podarunek powinien spodobać się bardziej niż kilka mniejszych upominków.

Vouchery hotelowe doskonale nadają się na prezent przede wszystkim z okazji wydarzeń świętowanych we dwoje. Wraz z bonem na pobyt do hotelu SPA można podarować Młodej Parze niezapomniane wrażenia i zarazem regenerujący odpoczynek po stresujących przygotowaniach do jednego z najważniejszych dni w życiu. Taki prezent będzie również miłą niespodzianką dla osób celebrujących rocznicę ślubu – wspólny wyjazd na pewno przywoła z pamięci dobre chwile i jednocześnie sam stanie się cennym wspomnieniem.

Voucher do hotelu z okazji urodzin i dla współmałżonka

Ponadto bon na pobyt w komfortowym hotelu to ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Z możliwości wyjazdu i oderwania się od codziennej rutyny ucieszą się zwłaszcza osoby zapracowane, prowadzące szybki i niehigieniczny tryb życia, narażone na silny stres w pracy. Bon hotelowy jest także znakomitym upominkiem dla współmałżonka – Walentynki czy Dzień Kobiet są idealnym pretekstem do krótkiej podróży we dwoje, nic też jednak nie stoi na przeszkodzie, by sprezentować swojej drugiej połówce taki wyjazd po prostu bez okazji.

Voucher do hotelu stanowi interesującą alternatywę dla klasycznych podarunków i to jego największa, ale nie jedyna zaleta. Bon do hotelu ma wiele atutów również z perspektywy osoby kupującej prezent. Zakup najczęściej odbywa się online – wystarczy wybrać odpowiedni pakiet specjalny, dokonać płatności i poczekać na wiadomość e-mail potwierdzającą transakcję. Brak konieczności odwiedzania galerii handlowych to spora oszczędność czasu, szczególnie przed ważnymi świętami, np. Bożym Narodzeniem czy Dniem Zakochanych. Chociaż zamówienie bonu trwa kilka chwil, dla osoby obdarowanej taki prezent zostanie w pamięci na długo.