baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Wielu z nas zastanawia się przed wyjazdem na urlop, czy brać ze sobą samochód. Zatłoczone ulice znanych turystycznych miast potrafią zniechęcić, ale auto na miejscu daje nam swobodę czasową i jest przydatne w przypadku zimnej lub deszczowej aury. Jeśli zdecydujemy się pojechać do hotelu samochodem lub wynająć go na miejscu, zaletą okaże się strzeżony parking dostępny dla hotelowych gości.

Strzeżony parking – must have w dobrym hotelu

Trudno byłoby dzisiaj znaleźć wysokiej jakości hotel, który nie oferowałby swoim gościom możliwości strzeżonego parkingu. To właśnie wyróżnia hotele na tle innych ośrodków wypoczynkowych. Nie zawsze jest gdzie zostawić samochód, a tym bardziej nie zawsze zagwarantowane będzie jego bezpieczeństwo. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że miejsce parkingowe jest już wliczone w cenę pobytu lub po prostu bezpłatne. W przypadku większych pojazdów, takich jak autokary lub samochody ciężarowe, może zostać naliczona dodatkowa opłata za zostawienie ich na strzeżonym parkingu. Wynajem pokoju zawsze powinniśmy planować z uwzględnieniem preferowanego środka transportu.

Hotel Gdańsk – wygoda podróżowania autem nad morzem

Jak wynika z danych statystycznych dostarczonych przez portal oceniający hotele, polskie hotele, również w Trójmieście, są jednymi z najczęściej oferujących swoim gościom parking bezpłatny. Jeśli planujemy wybrać się do hotelu na polskim wybrzeżu, możemy zaplanować cały lub część pobytu w sposób aktywny. Gęsta sieć ścieżek rowerowych to propozycja dla osób, które relaksują się, uprawiając sport. Zabranie ze sobą rowerów jest najwygodniejsze na bagażniku przymocowanym do samochodu. Przewóz rowerów w pociągu wiąże się z możliwością uszkodzeń mechanicznych czy zarysowań.