baner dofinansowanie UE

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Wakacyjne wyjazdy i weekendowe wypady z rodziną stanowią źródło niezapomnianych wspomnień. W przyjemny sposób przełamują codzienną rutynę. Ponadto spędzone w komfortowym hotelu takim jak nasz – o doskonałej lokalizacji i wysokim poziomie świadczonych usług – pozwalają poczuć się luksusowo. Pokoje hotelowe tworzy się z myślą o odwiedzających je gościach. Pod uwagę bierze się ich preferencje i upodobania. Na wynajęcie pokoi trzyosobowych decydują się nie tylko mniej liczne rodziny, ale również podróżujący wspólnie znajomi, osoby przebywające w delegacji, uczestnicy konferencji naukowych. Pokoje te są przystosowane do przyjęcia większej liczby gości. W zależności od potrzeb znajdują się w nich trzy oddzielne łóżka lub jedno łoże i jedno pojedyncze łóżko.

Kiedy warto zatrzymać się w pokoju trzyosobowym?

Pokój hotelowy musi być funkcjonalny, wygodny, czysty. Ponadto powinien składać się z kilku pełniących odmienne funkcje stref: przestrzeni przeznaczonej do pracy, strefy relaksu, łazienki. Przy projektowaniu pokoju trzyosobowego liczy się przede wszystkim przemyślane zagospodarowanie przestrzeni – należy w pełni wykorzystać potencjał wspomnianego pomieszczenia tak, aby przebywające w nim osoby czuły się swobodnie.

Lubimy podróżować samotnie, ale nadal najchętniej wyjeżdżamy w towarzystwie bliskich nam osób. Na wakacje z przyjemnością wybieramy się z rodziną i przyjaciółmi. Podczas wyjazdów służbowych spędzamy czas z kolegami z pracy. W sytuacji podróżowania z partnerem i małym dzieckiem oczywistym rozwiązaniem jest wybór pokoju trzyosobowego. Jednak na zatrzymanie się w nim decydują się również grupy bliskich znajomych, w tym studiujący razem przyjaciele, członkowie zespołów muzycznych i sportowych. Rezerwują je także organizatorzy branżowych konferencji, szkoleń zawodowych, wydarzeń kulturalnych.

Wynajęcie pokoju trzyosobowego pozwala zaoszczędzić pieniądze – szczególnie w przypadku dzielenia się kosztami pobytu ze współlokatorami. Ponadto umożliwia zatrzymanie się w hotelu o podwyższonym standardzie w podobnej bądź w niższej cenie. Daje również możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (wyższa klasa hotelu przekłada się między innymi na lepsze zaplecze gastronomiczne).